-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 33600000-6 «Фармацевтична продукція» (Анестетичні засоби (Articaine, combinations (Артифрін Здоровя форте)); (Articaine, combinations (Септанест з адреналіном)); (Mepivacaine (Мепіфрин))
Тендер Prozorro UA-2023-01-10-004903-a
Завершена
190 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 950.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 950.00 UAH
Номер:
7f6e81be4e224ab2b38081c824f4a7b9
Внутрішній номер закупівлі:
16563301
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-01-10-004903-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02004781
-
Адреса:
29008, Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул. Кам'янецька, буд. 94/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Коржан +380974946441 stomatck@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
190 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.01.2023 14:55 - 15.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
10.01.2023 14:55 - 18.01.2023 00:00
Аукціон:
18.01.2023 00:07 - 18.01.2023 00:07
Період кваліфікації:
18.01.2023 00:07 - 18.01.2023 16:39
Період завантаження договору:
24.01.2023 00:00 - 03.02.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴190 000.00 код ДК 021:2015 33600000-6 «Фармацевтична продукція» (Анестетичні засоби (Articaine, combinations (Артифрін Здоровя форте)); (Articaine, combinations (Септанест з адреналіном)); (Mepivacaine (Мепіфрин))