• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Анестетичні засоби

Завершена

147 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 5bc6ca5211cc4954a03c47fe609be6ba
Внутрішній номер закупівлі: 27435060
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-12-08-001606-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА"
Контактна особа: Юлія Козирська +380966728890 yuliya_stomat@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 147 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 08.12.2025 09:38 - 13.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 08.12.2025 09:38 - 16.12.2025 00:00
Аукціон: з 16.12.2025 15:16
Період кваліфікації: 16.12.2025 00:00 - 16.12.2025 16:25
Період завантаження договору: 22.12.2025 00:00 - 01.01.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴147 000.00 Анестетичні засоби