• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Анестетичні засоби

Оголошено тендер

147 000.00 UAH
Номер: 21000b194ee14329b37be415d6d67a61
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-12-08-001868-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА"
Очікувана вартість: 147 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Анестетичні засоби
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Дата опублікування: 08.12.2025 09:31

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума147 000.00 UAH