-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код за ДК 021:2015 – 33690000-3 «Лікарські засоби різні» (33694000-1 - Діагностичні засоби...×-
код за ДК 021:2015 – 33690000-3 «Лікарські засоби різні» (33694000-1 - Діагностичні засоби)
- ID: UA-2026-08-20-002834-a
- Дата створення : 20.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30140557
ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 9 годин назад
-
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код за ДК 021:2015 – 33690000-3 «Лікарські засоби різні» (33696500-0-Лабораторні реактиви)...×-
код за ДК 021:2015 – 33690000-3 «Лікарські засоби різні» (33696500-0-Лабораторні реактиви) (НК 024:2023: 60774 – Діоксид вуглецю (СО2) IVD (діагностика in vitro), реагент; НК 031:2024: W0101060601 – Діоксид вуглецю – електроди (BG)); (НК 024:2023: 63339 – Етанол (ЕТОН) IVD (діагностика in vitro), калібратор/контрольний матеріал; НК 031:2024: W0101050199 – Мультикомпонентні контрольні матеріали (КХ) – інше); (НК 024:2023: 63339 – Етанол (ЕТОН) IVD (діагностика in vitro), калібратор/контрольний матеріал; НК 031:2024: W0101050199 – Мультикомпонентні контрольні матеріали (КХ) – інше); (НК 024:2023: 63339 – Етанол (ЕТОН) IVD (діагностика in vitro), калібратор/контрольний матеріал; НК 031:2024: W0101050199 – Мультикомпонентні контрольні матеріали (КХ) – інше); НК 024:2023: 53398 – Холестерин ліпопротеїнів низької щільності IVD (діагностика in vitro), реагент; НК 031:2024: W01010221 – Холестерин ліпопротеїнів низької щільності, включно з SD-LDL); (НК 024:2023: 53393 – Холестерин ліпропротеїнів високої щільності IVD (діагностика in vitro), реагент; НК 031:2024: W01010215 – Холестерин ліпропротеїнів високої щільності)
- ID: UA-2026-08-06-002087-a
- Дата створення : 06.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30008262
ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код за ДК 021:2015 – 33690000-3 «Лікарські засоби різні» (33696500-0-Лабораторні реактиви)...×-
код за ДК 021:2015 – 33690000-3 «Лікарські засоби різні» (33696500-0-Лабораторні реактиви) (НК 024:2023: 45587 – Колістин, мінімальна інгібувальна концентрація IVD (діагностика in vitro); НК 031:2024: W0104080501 – Системи мінімальної інгібуючої концентрації (МІС) – методи розбавлення (вкл. E-Test)); (НК 024:2023: 58641 – Бульйон Мюллера-Хінтона для дослідження антимікробної чутливості, живильне середовище IVD (діагностика in vitro); НК 031:2024: W0104010206 – Cередовища в пробірках (тверді і рідкі)); НК 024:2023: 42735 – Реагент для проведення мікробіологічного тесту на розчинення в жовчі, IVD; НК 031:2024: W0104080208 – Окремі тести (диски, смужки, піпетки)); НК 024:2023: 43702 – Мікробіологічний реагент для визначення гіппурат-гідролази, IVD (діагностика in vitro); НК 031:2024: W0104080208 – Окремі тести (диски, смужки, піпетки)); НК 024:2023: 35998 – Реагент для мікробіологічного тесту на L-пірролідон-бета-нафтіламід IVD (діагностика in vitro); НК 031:2024: W0104080299 – Неавтоматизована ідентифікація – інше)
- ID: UA-2026-08-05-007146-a
- Дата створення : 05.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30000345
ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код за ДК 021:2015 – 33690000-3 «Лікарські засоби різні» (33696500-0-Лабораторні реактиви)...×-
код за ДК 021:2015 – 33690000-3 «Лікарські засоби різні» (33696500-0-Лабораторні реактиви) (НК 024:2023: 54514 – Численні аналіти сечі IVD (діагностика in vitro), набір, колориметрична тест-смужка, експрес-аналіз; НК 031:2024: W011060204 – Багатокомпонентні тест-смужки для аналізу сечі (у ручному режимі)); (НК 024:2023: 54514 - Численні аналіти сечі IVD (діагностика in vitro), набір, колориметрична тест-смужка, експрес-аналіз; НК 031:2024: W010106020601 – Контрольні матеріали для аналізу сечі); НК 024:2023: 58237 – Буферний розчинник зразків IVD (діагностика in vitro), автоматичні/напівавтоматичні системи; НК 031:2024: W0103010103 – Загальний аналіз крові); (НК 024:2023: 61165 – Реагент для лізису клітин крові IVD (діагностика in vitro); НК 031:2024: W0103010105 – СВС-Реактиви (Розчини для очистки/розведення/лізування/проточні рідини); (НК 024:2023: 61165 – Реагент для лізису клітин крові IVD (діагностика in vitro); НК 031:2024: W0103010105 – СВС-Реактиви (Розчини для очистки/розведення/лізування/проточні рідини)); (НК 024:2023: 59058 – Мийний/очищувальний розчин IVD (діагностика in vitro) для автоматизованих/напівавтоматизованих систем; НК 031:2024: W0103010105 – СВС-Реактиви (Розчини для очистки/розведення/лізування/проточні рідини)); (НК 024:2023: 55866 – Підрахунок клітин крові IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал; НК 031:2024: W0103010503 – Багаторівневі референтні значення показників крові)
- ID: UA-2026-08-04-007726-a
- Дата створення : 04.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29988171
ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код за ДК 021:2015 – 33690000-3 «Лікарські засоби різні» (33696500-0-Лабораторні реактиви)...×-
код за ДК 021:2015 – 33690000-3 «Лікарські засоби різні» (33696500-0-Лабораторні реактиви) Тріметопрім (НК 024:2023: 59211 – Триметоприм, диски для тестування на чутливість IVD (діагностика in vitro); НК 031:2024: W0104080502 Просочені диски, мульти-диски і таблетки); Бацитрацин (НК 024:2023: 43042 – Диски для тестування на чутливість з бацитрацином, IVD (діагностика in vitro); НК 031:2024: W0104080502 Просочені диски, мульти-диски і таблетки); Оптохин (НК 024:2023: 36085 – Оптохін/етилгідрокупреїн диференціювальний диск IVD (діагностика in vitro); НК 031:2024: W0104080502 Просочені диски, мульти-диски і таблетки)
- ID: UA-2026-07-31-007305-a
- Дата створення : 31.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29965285
ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код за ДК 021:2015 – 33690000-3 «Лікарські засоби різні» (33696500-0-Лабораторні реактиви)...×-
код за ДК 021:2015 – 33690000-3 «Лікарські засоби різні» (33696500-0-Лабораторні реактиви) Еритроміцин (НК 024:2023: 45352 – Диски/стрипи для тестування на чутливість мікроорганізмів до множинних антибіотиків IVD (діагностика in vitro), набір; НК 031:2024: W0104080502 Просочені диски, мульти-диски і таблетки); Ріфампіцин (НК 024:2023: 45352 – Диски/стрипи для тестування на чутливість мікроорганізмів до множинних антибіотиків IVD (діагностика in vitro), набір; НК 031:2024: W0104080502 Просочені диски, мульти-диски і таблетки); Норфлоксацин (НК 024:2023: 59162 – Норфлоксацин, диски для тестування на чутливість IVD (діагностика in vitro); НК 031:2024: W0104080502 Просочені диски, мульти-диски і таблетки); Хлорамфенікол (НК 024:2023: 38567 – Диск IVD (діагностика in vitro) для діагностики чутливості до хлорамфеніколу; НК 031:2024: W0104080502 Просочені диски, мульти-диски і таблетки); Цефокситин (НК 024:2023: 42723 – Диски для тестування на чутливість з цефокситином, IVD (діагностика in vitro); НК 031:2024: W0104080502 Просочені диски, мульти-диски і таблетки); Лінезолід (НК 024:2023: 59143 – Лінезолід, диски для тестування на чутливість IVD (діагностика in vitro); НК 031:2024: W0104080502 Просочені диски, мульти-диски і таблетки); Кліндаміцин (НК 024:2023: 45390 – Диск кліндаміцину для тестування на чутливість IVD (діагностика in vitro); НК 031:2024: W0104080502 Просочені диски, мульти-диски і таблетки); Тетрациклін (код НК 024:2023: 59204 – Тетрациклін, диски для тестування на чутливість IVD (діагностика in vitro); НК 031:2024: W0104080502 Просочені диски, мульти-диски і таблетки); Левофлоксацин (НК 024:2023: 59139 – Левофлоксацин, диски для тестування на чутливість IVD (діагностика in vitro); НК 031:2024: W0104080502 Просочені диски, мульти-диски і таблетки); Амікацин (НК 024:2023: 45445 – Амікацинові диски для для тестування на чутливість IVD (діагностика in vitro); НК 031:2024: W0104080502 Просочені диски, мульти-диски і таблетки); Фусидова кислота (НК 024:2023: 45352 – Диски/стрипи для тестування на чутливість мікроорганізмів до множинних антибіотиків IVD (діагностика in vitro), набір; НК 031:2024: W0104080502 Просочені диски, мульти-диски і таблетки); Ванкоміцин (НК 024:2023: 45352 – Диски/стрипи для тестування на чутливість мікроорганізмів до множинних антибіотиків IVD (діагностика in vitro), набір; НК 031:2024: W0104080502 Просочені диски, мульти-диски і таблетки); Бензилпеніцилін (НК 24:2023: 45352 – Диски/стрипи для тестування на чутливість мікроорганізмів до множинних антибіотиків IVD (діагностика in vitro), набір; НК 031:2024: W0104080502 Просочені диски, мульти-диски і таблетки); Котрімоксазол (НК 24:2023: 45352 – Диски/стрипи для тестування на чутливість мікроорганізмів до множинних антибіотиків IVD (діагностика in vitro), набір; НК 031:2024: W0104080502 Просочені диски, мульти-диски і таблетки); Нітрофурантоїн (НК 24:2023: 59159 – Нітрофурантоїн, диски для тестування на чутливість IVD (діагностика in vitro); НК 031:2024: W0104080502 Просочені диски, мульти-диски і таблетки); Амоксицилін/Клавуланова кислота (НК 024:2023: 46156 – Амоксицилін/клавуланова кислота, диски для тестування на чутливість IVD (діагностика in vitro); НК 031:2024: W0104080502 Просочені диски, мульти-диски і таблетки); Нітроксолін (НК 024:2023: 59161 – Нітроксолін, диски для тестування на чутливість IVD (діагностика in vitro); НК 031:2024: W0104080502 Просочені диски, мульти-диски і таблетки); Цефтібутен (НК 024:2023: 38613 – Диск IVD (діагностика in vitro) для тестування чутливості до цефтибутему; НК 031:2024: W0104080502 Просочені диски, мульти-диски і таблетки); Цефадроксил (НК 024:2023: 34946 – Цефадроксил-диски для тестування на чутливість IVD (діагностика in vitro); НК 031:2024: W0104080502 Просочені диски, мульти-диски і таблетки); Гентаміцин (НК 024:2023: 45529 – Гентаміцинові диски для тестування на чутливість IVD (діагностика in vitro); НК 031:2024: W0104080502 Просочені диски, мульти-диски і таблетки); Гентаміцин (НК 024:2023: 45529 – Гентаміцинові диски для тестування на чутливість IVD (діагностика in vitro); НК 031:2024: W0104080502 Просочені диски, мульти-диски і таблетки); Цефтазідім (НК 024:2023: 62580 – Мінімальна інгібувальна концентрація цефтазидиму/ avibactam (MIC) (діагностика in vitro); НК 031:2024: W0104080502 Просочені диски, мульти-диски і таблетки); Цефотаксим (НК 024:2023: Цефотаксимові диски для тестування на чутливість IVD (діагностика in vitro); НК 031:2024: W0104080502 Просочені диски, мульти-диски і таблетки); Ампіцилін (НК 024:2023: 46191 – Ампіцилінові диски для тестування на чутливість IVD (діагностика in vitro); НК 031:2024: W0104080502 Просочені диски, мульти-диски і таблетки); Ампіцилін (НК 024:2023: 46191 – Ампіцилінові диски для тестування на чутливість IVD (діагностика in vitro); НК 031:2024: W0104080502 Просочені диски, мульти-диски і таблетки); Меропенем (НК 024:2023: 59147 – Меропенем, диски для тестування на чутливість IVD (діагностика in vitro); НК 031:2024: W0104080502 Просочені диски, мульти-диски і таблетки); Цефепім (НК 024:2023: 42520 – Диски для тестування на чутливість із цефепимом, IVD (діагностика in vitro); НК 031:2024: W0104080502 Просочені диски, мульти-диски і таблетки); Піперацилін/Тазобактам (НК 024:2023: 59177 – Піперацилін/тазобактам, диски для тестування на чутливість IVD (діагностика in vitro); НК 031:2024: W0104080502 Просочені диски, мульти-диски і таблетки); Азтреонам (НК 024:2023: 37722 – Диск IVD (діагностика in vitro) для випробування на чутливість до азтреонаму; НК 031:2024: W0104080502 Просочені диски, мульти-диски і таблетки); Тобраміцин (НК 024:2023: 59209 – Тобраміцин, диски для тестування на чутливість IVD (діагностика in vitro); НК 031:2024: W0104080502 Просочені диски, мульти-диски і таблетки); Іміпенем (НК 024:2023: 46169 – Диски іміпенему для тестування на чутливість IVD (діагностика in vitro); НК 031:2024: W0104080502 Просочені диски, мульти-диски і таблетки); Ципрофлоксацин (НК 024:2023: 45359 – Ципрофлоксацинові диски для тестування на чутливість IVD (діагностика in vitro); НК 031:2024: W0104080502 Просочені диски, мульти-диски і таблетки); Лінкоміцин (НК 024:2023: 5140 – Лінкоміцин, диски для тестування на чутливість IVD (діагностика in vitro); НК 031:2024: W0104080502 Просочені диски, мульти-диски і таблетки); Стрептоміцин (НК 024:2023: 59193 – Стрептоміцин, диски для тестування на чутливість IVD (діагностика in vitro); НК 031:2024: W0104080502 Просочені диски, мульти-диски і таблетки); Оксациллін (НК 024:2023: 59168 – Оксацилін, диски для тестування на чутливість IVD (діагностика in vitro); НК 031:2024: W0104080502 Просочені диски, мульти-диски і таблетки); Бацитрацин (НК 024:2023: 43042 – Диски для тестування на чутливість з бацитрацином, IVD (діагностика in vitro); НК 031:2024: W0104080502 Просочені диски, мульти-диски і таблетки)
- ID: UA-2026-07-31-006240-a
- Дата створення : 31.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29964242
ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 33600000-6 Фармацевтична продукція (Tramadol)- ID: UA-2026-07-27-004455-a
- Дата створення : 27.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29915115
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код за ДК 021:2015 – 33690000-3 «Лікарські засоби різні» (33696500-0-Лабораторні реактиви)- ID: UA-2026-07-17-008199-a
- Дата створення : 17.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29846245
ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 33600000-6 Фармацевтична продукція (Methyldopa, Digoxin)- ID: UA-2026-06-03-002156-a
- Дата створення : 03.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29417718
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 33600000-6 Фармацевтична продукція (Dexamethasone, Ondansetron, Epinephrine,...×-
ДК 021:2015 33600000-6 Фармацевтична продукція (Dexamethasone, Ondansetron, Epinephrine, Hydrocortisone, Metamizole sodium, Cefotaxime, Ceftriaxone, Acetylsalicylic acid, Ethanol, Chlorhexidine, Thiopental, Propofol, Atracurium, Bupivacaine, Heparin, Glucose, Ammonia, Cyanocobalamin, Amlodipine, Metoprolol, Electrolytes, Azithromycin, Diphenhydramine, Simvastatin, Suxamethonium, Aqua pro injectioni, Magnesium sulfate, Rocuronium bromide, Bupivacaine, Ipidacrine)
- ID: UA-2026-06-03-001743-a
- Дата створення : 03.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29417315
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СЛАВУТСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ІМ. Ф.М. МИХАЙЛОВА" СЛАВУТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02004410ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код за ДК 021:2015 – 33690000-3 «Лікарські засоби різні» (33696500-0-Лабораторні реактиви)- ID: UA-2026-06-03-000406-a
- Дата створення : 03.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29415981
ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код за ДК 021:2015 – 33690000-3 «Лікарські засоби різні» (33696500-0-Лабораторні реактиви)- ID: UA-2026-06-02-001804-a
- Дата створення : 02.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29403144
ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція (Adalimumab)- ID: UA-2026-05-28-001089-a
- Дата створення : 28.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29364600
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код за ДК 021:2015 – 33690000-3 «Лікарські засоби різні» (33696500-0-Лабораторні реактиви)- ID: UA-2026-05-22-003123-a
- Дата створення : 22.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29307912
ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 33600000-6 Фармацевтична продукція (Diphenhydramine)- ID: UA-2026-04-30-002095-a
- Дата створення : 30.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29074678
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -