-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код за ДК 021:2015 – 33690000-3 «Лікарські засоби різні» (33696500-0-Лабораторні реактиви) Тріметопрім (НК 024:2023: 59211 – Триметоприм, диски для тестування на чутливість IVD (діагностика in vitro); НК 031:2024: W0104080502 Просочені диски, мульти-диски і таблетки); Бацитрацин (НК 024:2023: 43042 – Диски для тестування на чутливість з бацитрацином, IVD (діагностика in vitro); НК 031:2024: W0104080502 Просочені диски, мульти-диски і таблетки); Оптохин (НК 024:2023: 36085 – Оптохін/етилгідрокупреїн диференціювальний диск IVD (діагностика in vitro); НК 031:2024: W0104080502 Просочені диски, мульти-диски і таблетки)
Тендер Prozorro UA-2026-07-31-007305-a
Завершена
20 818.40
UAH без ПДВ
Номер:
f420228912294b5599f77f032e3d629d
Внутрішній номер закупівлі:
29965285
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-31-007305-a
Замовник:
КП "Славутська міська лікарня ім. Ф.М. Михайлова" Славутської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02004410
-
Адреса:
30000, Україна, Хмельницька область, місто Славута, вулиця Ярослава Мудрого, 29 "г"
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гаврилюк Юлія Михайлівна +380972391429 julishet1105@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
20 818.40 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.07.2026 15:26 - 05.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.07.2026 15:26 - 08.08.2026 15:27
Аукціон:
з 10.08.2026 11:48
Період кваліфікації:
08.08.2026 15:27 - 10.08.2026 15:15
Період завантаження договору:
16.08.2026 00:00 - 26.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴20 818.40 код за ДК 021:2015 – 33690000-3 «Лікарські засоби різні» (33696500-0-Лабораторні реактиви) Тріметопрім (НК 024:2023: 59211 – Триметоприм, диски для тестування на чутливість IVD (діагностика in vitro); НК 031:2024: W0104080502 Просочені диски, мульти-диски і таблетки); Бацитрацин (НК 024:2023: 43042 – Диски для тестування на чутливість з бацитрацином, IVD (діагностика in vitro); НК 031:2024: W0104080502 Просочені диски, мульти-диски і таблетки); Оптохин (НК 024:2023: 36085 – Оптохін/етилгідрокупреїн диференціювальний диск IVD (діагностика in vitro); НК 031:2024: W0104080502 Просочені диски, мульти-диски і таблетки)