• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

код за ДК 021:2015 – 33690000-3 «Лікарські засоби різні» (33696500-0-Лабораторні реактиви) Тріметопрім (НК 024:2023: 59211 – Триметоприм, диски для тестування на чутливість IVD (діагностика in vitro); НК 031:2024: W0104080502 Просочені диски, мульти-диски і таблетки); Бацитрацин (НК 024:2023: 43042 – Диски для тестування на чутливість з бацитрацином, IVD (діагностика in vitro); НК 031:2024: W0104080502 Просочені диски, мульти-диски і таблетки); Оптохин (НК 024:2023: 36085 – Оптохін/етилгідрокупреїн диференціювальний диск IVD (діагностика in vitro); НК 031:2024: W0104080502 Просочені диски, мульти-диски і таблетки)

Оголошено тендер

24 982.08 UAH
Номер: 2f4ffe5815c54de499b2e2b6f5c1d70b
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-31-008364-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КП "Славутська міська лікарня ім. Ф.М. Михайлова" Славутської міської ради
Замовник: КП "Славутська міська лікарня ім. Ф.М. Михайлова" Славутської міської ради
Очікувана вартість: 24 982.08 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: код за ДК 021:2015 – 33690000-3 «Лікарські засоби різні» (33696500-0-Лабораторні реактиви) Тріметопрім (НК 024:2023: 59211 – Триметоприм, диски для тестування на чутливість IVD (діагностика in vitro); НК 031:2024: W0104080502 Просочені диски, мульти-диски і таблетки); Бацитрацин (НК 024:2023: 43042 – Диски для тестування на чутливість з бацитрацином, IVD (діагностика in vitro); НК 031:2024: W0104080502 Просочені диски, мульти-диски і таблетки); Оптохин (НК 024:2023: 36085 – Оптохін/етилгідрокупреїн диференціювальний диск IVD (діагностика in vitro); НК 031:2024: W0104080502 Просочені диски, мульти-диски і таблетки)
Примітки: річний план закупівель затверджений рішенням уповноваженої особи від 31.07.2026 р.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 31.07.2026 15:10

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума24 982.08 UAH