• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

код за ДК 021:2015 – 33690000-3 «Лікарські засоби різні» (33696500-0-Лабораторні реактиви) Тріметопрім (НК 024:2023: 59211 – Триметоприм, диски для тестування на чутливість IVD (діагностика in vitro); НК 031:2024: W0104080502 Просочені диски, мульти-диски і таблетки); Бацитрацин (НК 024:2023: 43042 – Диски для тестування на чутливість з бацитрацином, IVD (діагностика in vitro); НК 031:2024: W0104080502 Просочені диски, мульти-диски і таблетки); Оптохин (НК 024:2023: 36085 – Оптохін/етилгідрокупреїн диференціювальний диск IVD (діагностика in vitro); НК 031:2024: W0104080502 Просочені диски, мульти-диски і таблетки)

Завершена

20 818.40 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.07.2026 15:26 - 05.08.2026 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим