-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
код за ДК 021:2015 – 33690000-3 «Лікарські засоби різні» (33696500-0-Лабораторні реактиви)
Тендер Prozorro UA-2026-07-17-008199-a
Завершена
412 852.34
UAH без ПДВ
Номер:
a75f19190ba74776b4ccdedf9d243e8c
Внутрішній номер закупівлі:
29846245
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-17-008199-a
Замовник:
КП "Славутська міська лікарня ім. Ф.М. Михайлова" Славутської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02004410
-
Адреса:
30000, Україна, Хмельницька область, місто Славута, вулиця Ярослава Мудрого, 29 "г"
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Каминіна Наталія Миколаївна +380384271167 nata-crl@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
412 852.34 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.07.2026 15:15 - 24.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.07.2026 15:15 - 27.07.2026 15:08
Аукціон:
з 28.07.2026 13:28
Період кваліфікації:
27.07.2026 15:08 - 28.07.2026 16:34
Період завантаження договору:
03.08.2026 00:00 - 13.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴412 852.34 код за ДК 021:2015 – 33690000-3 «Лікарські засоби різні» (33696500-0-Лабораторні реактиви)