• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

код за ДК 021:2015 – 33690000-3 «Лікарські засоби різні» (33694000-1 - Діагностичні засоби)

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
    період кваліфікації завершився 11 годин назад
Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився 11 годин назад

30 099.60 UAH без ПДВ
Номер: f8258e33d5dd419296476ef9534b7278
Внутрішній номер закупівлі: 30140557
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-20-002834-a   
Замовник: КП "Славутська міська лікарня ім. Ф.М. Михайлова" Славутської міської ради
Контактна особа: Каминіна Наталія Миколаївна +380384271167 nata-crl@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 30 099.60 UAH без ПДВ
Період уточнення: 20.08.2026 10:50 - 25.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 20.08.2026 10:50 - 28.08.2026 10:52
Аукціон: з 31.08.2026 12:26
Період кваліфікації: 28.08.2026 10:52 - 31.08.2026 14:08
Період завантаження договору: 06.09.2026 00:00 - 16.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴30 099.60 код за ДК 021:2015 – 33690000-3 «Лікарські засоби різні» (33694000-1 - Діагностичні засоби)