-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код за ДК 021:2015 – 33690000-3 «Лікарські засоби різні» (33694000-1 - Діагностичні засоби)
Оголошено тендер
32 206.57
UAH
Номер:
009a1086c4ca422c86927783cacff66c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-20-002701-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП "Славутська міська лікарня ім. Ф.М. Михайлова" Славутської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02004410
-
Адреса:
30000, Україна, Хмельницька область, місто Славута, вулиця Ярослава Мудрого, 29 "г"
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП "Славутська міська лікарня ім. Ф.М. Михайлова" Славутської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02004410
-
Адреса:
30000, Україна, Хмельницька область, місто Славута, вулиця Ярослава Мудрого, 29 "г"
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
32 206.57 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
код за ДК 021:2015 – 33690000-3 «Лікарські засоби різні» (33694000-1 - Діагностичні засоби)
Примітки:
річний план закупівель затверджений рішенням уповноваженої особи від 20.08.2026 р.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різні
Дата опублікування:
20.08.2026 10:24
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума16 103.29 UAH
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума16 103.28 UAH