-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
код за ДК 021:2015 – 33690000-3 «Лікарські засоби різні» (33696500-0-Лабораторні реактиви) (НК 024:2023: 60774 – Діоксид вуглецю (СО2) IVD (діагностика in vitro), реагент; НК 031:2024: W0101060601 – Діоксид вуглецю – електроди (BG)); (НК 024:2023: 63339 – Етанол (ЕТОН) IVD (діагностика in vitro), калібратор/контрольний матеріал; НК 031:2024: W0101050199 – Мультикомпонентні контрольні матеріали (КХ) – інше); (НК 024:2023: 63339 – Етанол (ЕТОН) IVD (діагностика in vitro), калібратор/контрольний матеріал; НК 031:2024: W0101050199 – Мультикомпонентні контрольні матеріали (КХ) – інше); (НК 024:2023: 63339 – Етанол (ЕТОН) IVD (діагностика in vitro), калібратор/контрольний матеріал; НК 031:2024: W0101050199 – Мультикомпонентні контрольні матеріали (КХ) – інше); НК 024:2023: 53398 – Холестерин ліпопротеїнів низької щільності IVD (діагностика in vitro), реагент; НК 031:2024: W01010221 – Холестерин ліпопротеїнів низької щільності, включно з SD-LDL); (НК 024:2023: 53393 – Холестерин ліпропротеїнів високої щільності IVD (діагностика in vitro), реагент; НК 031:2024: W01010215 – Холестерин ліпропротеїнів високої щільності)
Тендер Prozorro UA-2026-08-06-002087-a
Завершена
91 365.30
UAH без ПДВ
Номер:
a57ff837bc8e456dabc1c7adf1493f8b
Внутрішній номер закупівлі:
30008262
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-06-002087-a
Замовник:
КП "Славутська міська лікарня ім. Ф.М. Михайлова" Славутської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02004410
-
Адреса:
30000, Україна, Хмельницька область, місто Славута, вулиця Ярослава Мудрого, 29 "г"
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гаврилюк Юлія Михайлівна +380972391429 julishet1105@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
91 365.30 UAH без ПДВ
Період уточнення:
06.08.2026 10:30 - 11.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.08.2026 10:30 - 14.08.2026 10:32
Аукціон:
з 17.08.2026 13:21
Період кваліфікації:
14.08.2026 10:32 - 17.08.2026 16:13
Період завантаження договору:
23.08.2026 00:00 - 02.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴91 365.30 код за ДК 021:2015 – 33690000-3 «Лікарські засоби різні» (33696500-0-Лабораторні реактиви) (НК 024:2023: 60774 – Діоксид вуглецю (СО2) IVD (діагностика in vitro), реагент; НК 031:2024: W0101060601 – Діоксид вуглецю – електроди (BG)); (НК 024:2023: 63339 – Етанол (ЕТОН) IVD (діагностика in vitro), калібратор/контрольний матеріал; НК 031:2024: W0101050199 – Мультикомпонентні контрольні матеріали (КХ) – інше); (НК 024:2023: 63339 – Етанол (ЕТОН) IVD (діагностика in vitro), калібратор/контрольний матеріал; НК 031:2024: W0101050199 – Мультикомпонентні контрольні матеріали (КХ) – інше); (НК 024:2023: 63339 – Етанол (ЕТОН) IVD (діагностика in vitro), калібратор/контрольний матеріал; НК 031:2024: W0101050199 – Мультикомпонентні контрольні матеріали (КХ) – інше); НК 024:2023: 53398 – Холестерин ліпопротеїнів низької щільності IVD (діагностика in vitro), реагент; НК 031:2024: W01010221 – Холестерин ліпопротеїнів низької щільності, включно з SD-LDL); (НК 024:2023: 53393 – Холестерин ліпропротеїнів високої щільності IVD (діагностика in vitro), реагент; НК 031:2024: W01010215 – Холестерин ліпропротеїнів високої щільності)