-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код за ДК 021:2015 – 33690000-3 «Лікарські засоби різні» (33696500-0-Лабораторні реактиви) (НК 024:2023: 60774 – Діоксид вуглецю (СО2) IVD (діагностика in vitro), реагент; НК 031:2024: W0101060601 – Діоксид вуглецю – електроди (BG)); (НК 024:2023: 63339 – Етанол (ЕТОН) IVD (діагностика in vitro), калібратор/контрольний матеріал; НК 031:2024: W0101050199 – Мультикомпонентні контрольні матеріали (КХ) – інше); (НК 024:2023: 63339 – Етанол (ЕТОН) IVD (діагностика in vitro), калібратор/контрольний матеріал; НК 031:2024: W0101050199 – Мультикомпонентні контрольні матеріали (КХ) – інше); (НК 024:2023: 63339 – Етанол (ЕТОН) IVD (діагностика in vitro), калібратор/контрольний матеріал; НК 031:2024: W0101050199 – Мультикомпонентні контрольні матеріали (КХ) – інше); НК 024:2023: 53398 – Холестерин ліпопротеїнів низької щільності IVD (діагностика in vitro), реагент; НК 031:2024: W01010221 – Холестерин ліпопротеїнів низької щільності, включно з SD-LDL); (НК 024:2023: 53393 – Холестерин ліпропротеїнів високої щільності IVD (діагностика in vitro), реагент; НК 031:2024: W01010215 – Холестерин ліпропротеїнів високої щільності)
Оголошено тендер
97 760.87
UAH
Номер:
d8acfd2b5eaa43b2b588fb1a790ccaf4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-06-002576-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП "Славутська міська лікарня ім. Ф.М. Михайлова" Славутської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02004410
-
Адреса:
30000, Україна, Хмельницька область, місто Славута, вулиця Ярослава Мудрого, 29 "г"
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП "Славутська міська лікарня ім. Ф.М. Михайлова" Славутської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02004410
-
Адреса:
30000, Україна, Хмельницька область, місто Славута, вулиця Ярослава Мудрого, 29 "г"
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
97 760.87 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
код за ДК 021:2015 – 33690000-3 «Лікарські засоби різні» (33696500-0-Лабораторні реактиви) (НК 024:2023: 60774 – Діоксид вуглецю (СО2) IVD (діагностика in vitro), реагент; НК 031:2024: W0101060601 – Діоксид вуглецю – електроди (BG)); (НК 024:2023: 63339 – Етанол (ЕТОН) IVD (діагностика in vitro), калібратор/контрольний матеріал; НК 031:2024: W0101050199 – Мультикомпонентні контрольні матеріали (КХ) – інше); (НК 024:2023: 63339 – Етанол (ЕТОН) IVD (діагностика in vitro), калібратор/контрольний матеріал; НК 031:2024: W0101050199 – Мультикомпонентні контрольні матеріали (КХ) – інше); (НК 024:2023: 63339 – Етанол (ЕТОН) IVD (діагностика in vitro), калібратор/контрольний матеріал; НК 031:2024: W0101050199 – Мультикомпонентні контрольні матеріали (КХ) – інше); НК 024:2023: 53398 – Холестерин ліпопротеїнів низької щільності IVD (діагностика in vitro), реагент; НК 031:2024: W01010221 – Холестерин ліпопротеїнів низької щільності, включно з SD-LDL); (НК 024:2023: 53393 – Холестерин ліпропротеїнів високої щільності IVD (діагностика in vitro), реагент; НК 031:2024: W01010215 – Холестерин ліпропротеїнів високої щільності)
Примітки:
річний план закупівель затверджений рішенням уповноваженої особи від 06.08.2026 р.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різні
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
06.08.2026 10:17
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума97 760.87 UAH