-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні, код 33190000-8 за ДК 021:2015 «Є...×-
Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні, код 33190000-8 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» (Меблі медичного призначення, код 33192000-2 за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник", код 38458 за НК 024:2023 - Стіл для огляду/терапевтичних процедур механічний/код V080603 за НК 031:2024 - Медичні ліжка для терапії, діагностики і моніторингу; Меблі медичного призначення, код 33192000-2 за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник", код 38458 за НК 024:2023 - Стіл для огляду/терапевтичних процедур механічний/код V080603 за НК 031:2024 - Медичні ліжка для терапії; Меблі медичного призначення, крім ліжок і столів, код 33192300-5 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»; код 10535 за НК 024:2023 – Медична шафа/ код V0799 за НК 031:2024 -Допоміжне обладнання та засоби для забезпечення медичного обслуговування; Меблі медичного призначення, код 33192000-2 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»; код 13959 за НК 024:2023 – Стіл для хірургічних інструментів/код V0799 за НК 031:2024 -Допоміжне обладнання та засоби для забезпечення медичного обслуговування)
- ID: UA-2026-08-28-003238-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30222686
Національний військово-медичний клінічний центр "Головний військовий клінічний госпіталь" ЄДРПОУ: 07773293ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилася година (до 07.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні, код 33190000-8 за ДК 021:2015 «Є...×-
Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні, код 33190000-8 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» (Меблі медичного призначення, крім ліжок і столів, код 33192300-5 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»; код 10535 за НК 024:2023 – Медична шафа/ код V0799 за НК 031:2024 -Допоміжне обладнання та засоби для забезпечення медичного обслуговування;Меблі медичного призначення, код 33192000-2 за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник", код 38458 за НК 024:2023 - Стіл для огляду/терапевтичних процедур механічний/код V080603 за НК 031:2024 - Медичні ліжка для терапії, діагностики і моніторингу; Меблі медичного призначення, код 33192000-2 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»; код 13959 за НК 024:2023 – Стіл для хірургічних інструментів/код V0799 за НК 031:2024 -Допоміжне обладнання та засоби для забезпечення медичного обслуговування; Меблі медичного призначення, код 33192000-2 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»; код 10184 за НК 024:2023 – Підставка для руки багаторазового використання /код V0799 за НК 031:2024 -Допоміжне обладнання та засоби для забезпечення медичного обслуговування; Меблі медичного призначення, код 33192000-2 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»; код 15900 за НК 024:2023 – Меблі для палати пацієнта/код V0799 за НК 031:2024 -Допоміжне обладнання та засоби для забезпечення медичного обслуговування; Меблі медичного призначення, код 33192000-2 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»; код 34833 за НК 024:2023 – Стілець загального призначення/код V080202 за НК 031:2024 -Механічні медичні крісла; Меблі медичного призначення, код 33192000-2 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»; код 10789 за НК 024:2023 – Донорське крісло/ донорська кушетка/код V080202 за НК 031:2024 -Механічні медичні крісла; Меблі медичного призначення, крім ліжок і столів, код 33192300-5 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»; код 13514 за НК 024:2023 – Медична ширма/ код V0799 за НК 031:2024 -Допоміжне обладнання та засоби для забезпечення медичного обслуговування)
- ID: UA-2026-08-27-012273-a
- Дата створення : 27.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30218290
Національний військово-медичний клінічний центр "Головний військовий клінічний госпіталь" ЄДРПОУ: 07773293ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніКваліфікація -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні, код 33190000-8 за ДК 021:2015 «Є...×-
Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні, код 33190000-8 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» (Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні, код 33190000-8за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», код 17156 за НК 024:2023 - Фармацевтичний холодильник, код Z121701 за НК 031:2024 "Національна номенклатура медичних виробів" – Рефрижератори для банків крові)
- ID: UA-2026-08-21-007874-a
- Дата створення : 21.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30159853
Національний військово-медичний клінічний центр "Головний військовий клінічний госпіталь" ЄДРПОУ: 07773293ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 5 днів назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні, код 33190000-8 за ДК 021:2015 «...×-
Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні, код 33190000-8 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» (Стерилізатори, код 33191100-6 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», код 16828 за НК 024:2023 - Стерилізатор інокуляційних петель; код Z12011305 за НК 031:2024 - СТЕРИЛІЗАЦІЙНА УСТАНОВКА)
- ID: UA-2026-08-18-010058-a
- Дата створення : 18.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30119918
Національний військово-медичний клінічний центр "Головний військовий клінічний госпіталь" ЄДРПОУ: 07773293ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні, код 33190000-8 за ДК 021:2015 «...×-
Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні, код 33190000-8 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» (Меблі медичного призначення, код 33192000-2 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»; код 46978 за НК 024:2023 – Реанімаційний візок без обладнання; код V0899 за НК 031:2024 - МЕДИЧНЕ ДОПОМІЖНЕ ОБЛАДНАННЯ – ІНШЕ)
- ID: UA-2026-06-22-010959-a
- Дата створення : 22.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29612584
Національний військово-медичний клінічний центр "Головний військовий клінічний госпіталь" ЄДРПОУ: 07773293ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні, код 33190000-8 за ДК 021:2015 «Є...×-
Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні, код 33190000-8 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» (Меблі медичного призначення, код 33192000-2 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»; код 15900 за НК 024:2023 –Меблі для палати пацієнта/кодV0899 за НК 031:2024 -МЕДИЧНЕ ДОПОМІЖНЕ ОБЛАДНАННЯ – ІНШЕ; Меблі медичного призначення, код 33192000-2 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»; код 15897 за НК 024:2023 –Лабораторний стелаж/код V0899 за НК 031:2024 -МЕДИЧНЕ ДОПОМІЖНЕ ОБЛАДНАННЯ – ІНШЕ; Меблі медичного призначення, код 33192000-2 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»; код 35395 за НК 024:2023 –Столик приліжковий/код V0899 за НК 031:2024 -МЕДИЧНЕ ДОПОМІЖНЕ ОБЛАДНАННЯ – ІНШЕ; Меблі медичного призначення, код 33192000-2 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»; код 13959 за НК 024:2023 –Стіл для хірургічних інструментів/код V0899 за НК 031:2024 -МЕДИЧНЕ ДОПОМІЖНЕ ОБЛАДНАННЯ – ІНШЕ; Меблі медичного призначення, код 33192000-2 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»; код 10531 за НК 024:2023 –Приліжкова шафа/код V0899 за НК 031:2024 -МЕДИЧНЕ ДОПОМІЖНЕ ОБЛАДНАННЯ – ІНШЕ; Меблі медичного призначення, код 33192000-2 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»; код 10535 за НК 024:2023 –Медична шафа/код V0899 за НК 031:2024 -МЕДИЧНЕ ДОПОМІЖНЕ ОБЛАДНАННЯ – ІНШЕ; Меблі медичного призначення, код 33192000-2 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»; код 15934 за НК 024:2023 –Система мийок у кімнаті для огляду / терапевтичних процедур/код Z12040213 за НК 031:2024 - СИСТЕМИ ДЛЯ МИТТЯ ПАЦІЄНТІВ; Меблі медичного призначення, код 33192000-2 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»; код 34833 за НК 024:2023 –Стілець загального призначення/код V080202 за НК 031:2024 -МЕХАНІЧНІ МЕДИЧНІ КРІСЛА; Меблі медичного призначення, код 33192000-2 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»; код 15896 за НК 024:2023 –Стелаж загального призначення/код V0899 за НК 031:2024 -МЕДИЧНЕ ДОПОМІЖНЕ ОБЛАДНАННЯ – ІНШЕ)
- ID: UA-2026-06-10-013909-a
- Дата створення : 10.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29501213
Національний військово-медичний клінічний центр "Головний військовий клінічний госпіталь" ЄДРПОУ: 07773293ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні, код 33190000-8 за ДК 021:2015 «Є...×-
Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні, код 33190000-8 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» (Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні, код 33190000-8за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», код 17156 за НК 024:2023 - Фармацевтичний холодильник, код Z121701 за НК 031:2024 "Національна номенклатура медичних виробів" – Рефрижератори для банків крові)
- ID: UA-2026-06-05-008314-a
- Дата створення : 05.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29453112
Національний військово-медичний клінічний центр "Головний військовий клінічний госпіталь" ЄДРПОУ: 07773293ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні, код 33190000-8 за ДК 021:2015 «Є...×-
Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні, код 33190000-8 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» (Медичні функціональні ліжка, код 33192100-3 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», код 34870 за НК 024:2023 - Електричне лікарняне ліжко, код V08060102 за НК 031:2024 "Національна номенклатура медичних виробів" – МЕДИЧНІ ЛІЖКА З ЕЛЕКТРИЧНИМ ПРИВОДОМ ДЛЯ ІНТЕНСИВНОЇ ТЕРАПІЇ АБО РЕАБІЛІТАЦІЇ)
- ID: UA-2026-06-05-007894-a
- Дата створення : 05.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29452705
Національний військово-медичний клінічний центр "Головний військовий клінічний госпіталь" ЄДРПОУ: 07773293ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні, код 33190000-8 за ДК 021:2015 «Є...×-
Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні, код 33190000-8 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» (Паперові стерилізаційні пакети чи обгортки, код 33198200-6 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»; Паковання для стерилізування одноразового використання, код 13735 за НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»; Стерилізаційні мішки, плоскі, паперові/з полімерної плівки, код S01010101 за НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів»)
- ID: UA-2026-05-27-005747-a
- Дата створення : 27.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29354592
Національний військово-медичний клінічний центр "Головний військовий клінічний госпіталь" ЄДРПОУ: 07773293ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні, код 33190000-8 за ДК 021:2015 «...×-
Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні, код 33190000-8 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» (Стерилізатори, код 33191100-6 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»; код 38671 за НК 024:2023 – Стерилізатор паровий; код Z12011304 за НК 031:2024 - АВТОКЛАВИ З КАМЕРОЮ, ЩО Є БІЛЬШОЮ АБО ДОРІВНЮЄ 1 СТАНДАРТНІЙ СТЕРИЛІЗАЦІЙНІЙ УСТАНОВЦІ)
- ID: UA-2026-04-22-011467-a
- Дата створення : 22.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28994834
Національний військово-медичний клінічний центр "Головний військовий клінічний госпіталь" ЄДРПОУ: 07773293ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні, код 33190000-8 за ДК 021:2015 «Є...×-
Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні, код 33190000-8 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» (Операційні столи, код 33192230-3 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», код 33152 за НК 024:2023 - Універсальний операційний стіл електромеханічний, код Z12011202 за НК 031:2024 "Національна номенклатура медичних виробів" – ОПЕРАЦІЙНІ СТОЛИ)
- ID: UA-2026-04-13-000778-a
- Дата створення : 13.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28895667
Національний військово-медичний клінічний центр "Головний військовий клінічний госпіталь" ЄДРПОУ: 07773293ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні, код 33190000-8 за ДК 021:2015 «Є...×-
Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні, код 33190000-8 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» (Одяг для медичного персоналу, код 33199000-1 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»; Халат операційний одноразового застосування, код 35091 за НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»; Хірургічні халати (окрім засобів індивідуального захисту - ЗІЗ), код T0204 за НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів»)
- ID: UA-2026-03-26-010380-a
- Дата створення : 26.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28740659
Національний військово-медичний клінічний центр "Головний військовий клінічний госпіталь" ЄДРПОУ: 07773293ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні- ID: UA-2025-11-12-016464-a
- Дата створення : 12.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27101792
Національний військово-медичний клінічний центр "Головний військовий клінічний госпіталь" ЄДРПОУ: 07773293ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні, код 33190000-8 за ДК 021:2015 «Є...×-
Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні, код 33190000-8 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» (Меблі медичного призначення, крім ліжок і столів, код 33192300-5 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», код 15726 за НК 024:2023 - Каталка з рентгенопрозорою декою; код V0804 за НК 031:2024 - ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ПЕРЕМІЩЕННЯ ПАЦІЄНТІВ)
- ID: UA-2025-11-06-013319-a
- Дата створення : 06.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27029836
Національний військово-медичний клінічний центр "Головний військовий клінічний госпіталь" ЄДРПОУ: 07773293ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні, код 33190000-8 за ДК 021:2015 «Є...×-
Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні, код 33190000-8 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» (Меблі медичного призначення, крім ліжок і столів, код 33192300-5 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»; код 10535 за НК 024:2023 – Медична шафа/ код V0799 за НК 031:2024 -Допоміжне обладнання та засоби для забезпечення медичного обслуговування; Меблі медичного призначення, код 33192000-2 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»; код 13959 за НК 024:2023 – Стіл для хірургічних інструментів/код V0799 за НК 031:2024 -Допоміжне обладнання та засоби для забезпечення медичного обслуговування)
- ID: UA-2025-10-22-015643-a
- Дата створення : 22.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26855720
Національний військово-медичний клінічний центр "Головний військовий клінічний госпіталь" ЄДРПОУ: 07773293ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -