-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні, код 33190000-8 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» (Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні, код 33190000-8за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», код 17156 за НК 024:2023 - Фармацевтичний холодильник, код Z121701 за НК 031:2024 "Національна номенклатура медичних виробів" – Рефрижератори для банків крові)
Тендер Prozorro UA-2026-08-21-007874-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 5 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 5 днів назад
296 417.94
UAH без ПДВ
Номер:
74841ba6ee8045868fcdae939aa3c348
Внутрішній номер закупівлі:
30159853
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-21-007874-a
Замовник:
Національний військово-медичний клінічний центр "Головний військовий клінічний госпіталь"
×
-
Код ЄДРПОУ:
07773293
-
Адреса:
01133, Україна, м. Київ, вулиця Госпітальна, будинок 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Борисова Наталія Дмитрівна 380445290094 nborisov@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
296 417.94 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.08.2026 14:03 - 26.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.08.2026 14:03 - 29.08.2026 00:00
Аукціон:
з 31.08.2026 12:37
Період кваліфікації:
29.08.2026 00:00 - 01.09.2026 15:19
Період завантаження договору:
07.09.2026 00:00 - 17.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴296 417.94 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні, код 33190000-8 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» (Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні, код 33190000-8за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», код 17156 за НК 024:2023 - Фармацевтичний холодильник, код Z121701 за НК 031:2024 "Національна номенклатура медичних виробів" – Рефрижератори для банків крові)