• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні, код 33190000-8 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» (Меблі медичного призначення, крім ліжок і столів, код 33192300-5 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»; код 10535 за НК 024:2023 – Медична шафа/ код V0799 за НК 031:2024 -Допоміжне обладнання та засоби для забезпечення медичного обслуговування;Меблі медичного призначення, код 33192000-2 за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник", код 38458 за НК 024:2023 - Стіл для огляду/терапевтичних процедур механічний/код V080603 за НК 031:2024 - Медичні ліжка для терапії, діагностики і моніторингу; Меблі медичного призначення, код 33192000-2 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»; код 13959 за НК 024:2023 – Стіл для хірургічних інструментів/код V0799 за НК 031:2024 -Допоміжне обладнання та засоби для забезпечення медичного обслуговування; Меблі медичного призначення, код 33192000-2 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»; код 10184 за НК 024:2023 – Підставка для руки багаторазового використання /код V0799 за НК 031:2024 -Допоміжне обладнання та засоби для забезпечення медичного обслуговування; Меблі медичного призначення, код 33192000-2 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»; код 15900 за НК 024:2023 – Меблі для палати пацієнта/код V0799 за НК 031:2024 -Допоміжне обладнання та засоби для забезпечення медичного обслуговування; Меблі медичного призначення, код 33192000-2 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»; код 34833 за НК 024:2023 – Стілець загального призначення/код V080202 за НК 031:2024 -Механічні медичні крісла; Меблі медичного призначення, код 33192000-2 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»; код 10789 за НК 024:2023 – Донорське крісло/ донорська кушетка/код V080202 за НК 031:2024 -Механічні медичні крісла; Меблі медичного призначення, крім ліжок і столів, код 33192300-5 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»; код 13514 за НК 024:2023 – Медична ширма/ код V0799 за НК 031:2024 -Допоміжне обладнання та засоби для забезпечення медичного обслуговування)

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Кваліфікація

1 090 809.14 UAH без ПДВ
Номер: cd29bfa30a7e4d88977ac189ecd8f93d
Внутрішній номер закупівлі: 30218290
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-27-012273-a   
Замовник: Національний військово-медичний клінічний центр "Головний військовий клінічний госпіталь"
Контактна особа: Нікітюк Аліна Володимирівна 380973025468 nikituk_nmmcc@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 090 809.14 UAH без ПДВ
Період уточнення: 27.08.2026 17:36 - 02.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 27.08.2026 17:36 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 07.09.2026 15:17
Період кваліфікації: з 05.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 090 809.14 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні, код 33190000-8 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»