-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні, код 33190000-8 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» (Стерилізатори, код 33191100-6 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», код 16828 за НК 024:2023 - Стерилізатор інокуляційних петель; код Z12011305 за НК 031:2024 - СТЕРИЛІЗАЦІЙНА УСТАНОВКА)
Тендер Prozorro UA-2026-08-18-010058-a
Торги не відбулися
39 600.00
UAH без ПДВ
Номер:
d512a6030b73433ba3bccd3d72bec52b
Внутрішній номер закупівлі:
30119918
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-18-010058-a
Замовник:
Національний військово-медичний клінічний центр "Головний військовий клінічний госпіталь"
×
-
Код ЄДРПОУ:
07773293
-
Адреса:
01133, Україна, м. Київ, вулиця Госпітальна, будинок 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Борисова Наталія Дмитрівна 380445290094 nborisov@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
39 600.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
18.08.2026 15:37 - 23.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.08.2026 15:37 - 26.08.2026 00:00
Аукціон:
з 26.08.2026 15:54
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴39 600.00 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні, код 33190000-8 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» (Стерилізатори, код 33191100-6 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», код 16828 за НК 024:2023 - Стерилізатор інокуляційних петель; код Z12011305 за НК 031:2024 - СТЕРИЛІЗАЦІЙНА УСТАНОВКА)