-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні, код 33190000-8 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» (Стерилізатори, код 33191100-6 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», код 16828 за НК 024:2023 - Стерилізатор інокуляційних петель; код Z12011305 за НК 031:2024 - СТЕРИЛІЗАЦІЙНА УСТАНОВКА)
Оголошено тендер
47 520.00
UAH
Номер:
b9d86350a59b4bc79e6ce4207b2377b2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-18-012411-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Національний військово-медичний клінічний центр "Головний військовий клінічний госпіталь"
×
-
Код ЄДРПОУ:
07773293
-
Адреса:
01133, Україна, м. Київ, вулиця Госпітальна, будинок 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Національний військово-медичний клінічний центр "Головний військовий клінічний госпіталь"
×
-
Код ЄДРПОУ:
07773293
-
Адреса:
01133, Україна, м. Київ, вулиця Госпітальна, будинок 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
47 520.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні, код 33190000-8 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» (Стерилізатори, код 33191100-6 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», код 16828 за НК 024:2023 - Стерилізатор інокуляційних петель; код Z12011305 за НК 031:2024 - СТЕРИЛІЗАЦІЙНА УСТАНОВКА)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
НК 024:2023:
16828 Стерилізатор інокуляційних петель
Дата опублікування:
18.08.2026 15:30
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Стерилізатор інфрачервоний лабораторний (Стерилізатори, код 33191100-6 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», код 16828 за НК 024:2023 - Стерилізатор інокуляційних петель; код Z12011305 за НК 031:2024 - СТЕРИЛІЗАЦІЙНА УСТАНОВКА)
×
-
НК 024:2023:
16828 Стерилізатор інокуляційних петель
Кількість
4 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКошти Державного бюджету України
Код класифікації видатківКПК-2025:2101020 - Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни
Сума47 520.00 UAH