• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні, код 33190000-8 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» (Меблі медичного призначення, код 33192000-2 за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник", код 38458 за НК 024:2023 - Стіл для огляду/терапевтичних процедур механічний/код V080603 за НК 031:2024 - Медичні ліжка для терапії, діагностики і моніторингу; Меблі медичного призначення, код 33192000-2 за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник", код 38458 за НК 024:2023 - Стіл для огляду/терапевтичних процедур механічний/код V080603 за НК 031:2024 - Медичні ліжка для терапії; Меблі медичного призначення, крім ліжок і столів, код 33192300-5 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»; код 10535 за НК 024:2023 – Медична шафа/ код V0799 за НК 031:2024 -Допоміжне обладнання та засоби для забезпечення медичного обслуговування; Меблі медичного призначення, код 33192000-2 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»; код 13959 за НК 024:2023 – Стіл для хірургічних інструментів/код V0799 за НК 031:2024 -Допоміжне обладнання та засоби для забезпечення медичного обслуговування)

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Кваліфікація

129 404.55 UAH без ПДВ
Номер: 08ab382ddd6243ed88a3d39c0cfaedf5
Внутрішній номер закупівлі: 30222686
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-28-003238-a   
Замовник: Національний військово-медичний клінічний центр "Головний військовий клінічний госпіталь"
Контактна особа: Нікітюк Аліна Володимирівна 380973025468 nikituk_nmmcc@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 129 404.55 UAH без ПДВ
Період уточнення: 28.08.2026 11:15 - 04.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 28.08.2026 11:15 - 07.09.2026 00:00
Аукціон: з 07.09.2026 11:35
Період кваліфікації: з 07.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴129 404.55 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні, код 33190000-8 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»