-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Апарати для підтримування функції нирок (33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологіч...×-
Апарати для підтримування функції нирок (33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму, код НК 034:2024 - Z120202)
- ID: UA-2026-09-02-012081-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270868
ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Витратні матеріали для проведення процедур гострого діалізу (ДК 021:2015: 33180000-5 — Апа...×-
Витратні матеріали для проведення процедур гострого діалізу (ДК 021:2015: 33180000-5 — Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму, Код НК 031:2024 - F0301, F040202)
- ID: UA-2025-09-23-007070-a
- Дата створення : 23.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26522699
ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Витратні матеріали для проведення процедур гострого діалізу (ДК 021:2015: 33180000-5 — Апа...×-
Витратні матеріали для проведення процедур гострого діалізу (ДК 021:2015: 33180000-5 — Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму, Код НК 031:2024 - F0301, F040202)
- ID: UA-2025-09-15-010226-a
- Дата створення : 15.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26435414
ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Витратні матеріали для проведення процедур гострого діалізу (ДК 021:2015: 33180000-5 — Апа...×-
Витратні матеріали для проведення процедур гострого діалізу (ДК 021:2015: 33180000-5 — Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму)
- ID: UA-2025-06-04-005833-a
- Дата створення : 04.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25503522
ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Витратні матеріали для проведення процедур гострого діалізу (ДК 021:2015: 33180000-5 — Апа...×-
Витратні матеріали для проведення процедур гострого діалізу (ДК 021:2015: 33180000-5 — Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму)
- ID: UA-2025-05-15-003102-a
- Дата створення : 15.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25308456
ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуТорги не відбулисяТорги не відбулися -