• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Витратні матеріали для проведення процедур гострого діалізу (ДК 021:2015: 33180000-5 — Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму)

Завершена

179 096.60 UAH з ПДВ
Номер: 98835c17519d448bb538d94350b62ade
Внутрішній номер закупівлі: 25503522
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-06-04-005833-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІКАРНЯ №2 ІМ. В.П.ПАВЛУСЕНКА" ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Аліна Корзун +380674141791 tmo2_alina@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відповідно до пункту 13 «ОСОБЛИВОСТЕЙ здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178, придбання замовниками товарів, вартість яких становить або перевищує 100 тисяч гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тисяч гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 мільйона гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, якщо, зокрема, відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений в тендерній документації. Замовником 15.05.2025 р. була оголошена процедура відкритих торгів на закупівлю - Витратні матеріали для проведення процедур гострого діалізу (ДК 021:2015: 33180000-5 — Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму). Ідентифікатор закупівлі – UA-2025-05-15-003102-a. Дана закупівля була відмінена 23.05.2025 р. внаслідок відсутності учасника (учасників) процедури закупівлі.
Очікувана вартість: 179 096.60 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комплект для терапії гострої ниркової недостатності з гемофільтром, що має площу поверхні 1,6 - 1,8 м²
Код ДК 021:2015: 33181300-5 Індивідуальні пристрої для моніторингу гемодіалізу
Кількість 10 штука
Період постачання 03.06.2025 - 31.12.2025
Місце постачання 10004, Україна, Житомирська область, Житомир, вул. Романа Шухевича, 2-а На карті
Мішок для збору фільтрату
Код ДК 021:2015: 33181520-3 Матеріали для ниркового діалізу
Кількість 5 штука
Період постачання 03.06.2025 - 31.12.2025
Місце постачання 10004, Україна, Житомирська область, Житомир, вул. Романа Шухевича, 2-а На карті
Розчин для гемофільтрації
Код ДК 021:2015: 33181510-0 Рідина для промивання нирок
Кількість 100 штука
Період постачання 03.06.2025 - 31.12.2025
Місце постачання 10004, Україна, Житомирська область, Житомир, вул. Романа Шухевича, 2-а На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БЛАНІДАС"
Ціна пропозиції 179 096.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.06.2025 12:20
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 86f3e229d4774fdd92c54b2ea47438bc
Ідентифікатор договору: UA-2025-06-04-005833-a-c1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БЛАНІДАС"
Номер договору: 705
Сума договору: 179 096.60 UAH з ПДВ
Сума договору: 167 380.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Комплект для терапії гострої ниркової недостатності з гемофільтром, що має площу поверхні 1,6 - 1,8 м²: 8 907.75000 UAH без ПДВ
Мішок для збору фільтрату: 948.02000 UAH без ПДВ
Розчин для гемофільтрації: 852.79000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 03.06.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання: 03.06.2025 14:00
Статус:
Виконаний
p7s
sign.p7s