• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Витратні матеріали для проведення процедур гострого діалізу (ДК 021:2015: 33180000-5 — Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму, Код НК 031:2024 - F0301, F040202)

Завершена

616 770.47 UAH з ПДВ
Номер: ea947728f1e842fa84428db998d90202
Внутрішній номер закупівлі: 26522699
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-09-23-007070-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІКАРНЯ №2 ІМ. В.П.ПАВЛУСЕНКА" ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Аліна Корзун +380674141791 tmo2_alina@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 616 770.47 UAH з ПДВ
Період уточнення: 23.09.2025 12:53 - 28.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 23.09.2025 12:53 - 01.10.2025 00:00
Аукціон: з 01.10.2025 13:45
Період кваліфікації: 01.10.2025 00:00 - 03.10.2025 14:28
Період завантаження договору: 09.10.2025 00:00 - 19.10.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴616 770.47 Витратні матеріали для проведення процедур гострого діалізу (ДК 021:2015: 33180000-5 — Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму, Код НК 031:2024 - F0301, F040202)