-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Витратні матеріали для проведення процедур гострого діалізу (ДК 021:2015: 33180000-5 — Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму, Код НК 031:2024 - F0301, F040202)
Оголошено тендер
616 770.47
UAH
Номер:
e6e5fc69a66049558fc088218ad42573
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-09-23-008155-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІКАРНЯ №2 ІМ. В.П.ПАВЛУСЕНКА" ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42789136
-
Адреса:
10004, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Романа Шухевича, буд. 2-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІКАРНЯ №2 ІМ. В.П.ПАВЛУСЕНКА" ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42789136
-
Адреса:
10004, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Романа Шухевича, буд. 2-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
616 770.47 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Витратні матеріали для проведення процедур гострого діалізу (ДК 021:2015: 33180000-5 — Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму, Код НК 031:2024 - F0301, F040202)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
23.09.2025 12:18
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Комплект для терапії гострої ниркової недостатності з гемофільтром, що має площу поверхні 1,6 - 1,8 м²
×
-
НК 024:2023:
35453 Система гемофільтрації
Кількість
15 штука
Період постачання
(не задано)
Мішок для збору фільтрату
×
-
НК 024:2023:
58868 Мішок для збирання зайвої рідини з екстракорпорального контуру нестерильний
Кількість
16 штука
Період постачання
(не задано)
Розчин для гемофільтрації
×
-
НК 024:2023:
61616 Розчин для гемодіалізу
Кількість
400 штука
Період постачання
(не задано)
Набір з катетером для гемодіалізу, катетер 12Fr.x20см, двопросвітній; шприц Arrow®Raulerson (або еквівалент)
×
-
НК 024:2023:
46979 Неімплантівний катетер для гемодіалізу
Кількість
10 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума616 770.47 UAH