-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Витратні матеріали для проведення процедур гострого діалізу (ДК 021:2015: 33180000-5 — Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму, Код НК 031:2024 - F0301, F040202)
Тендер Prozorro UA-2025-09-15-010226-a
Торги не відбулися
559 424.25
UAH з ПДВ
Номер:
7685fec8f9cb470ba9ba196d4f2f8cd0
Внутрішній номер закупівлі:
26435414
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-15-010226-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІКАРНЯ №2 ІМ. В.П.ПАВЛУСЕНКА" ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42789136
-
Адреса:
10004, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Романа Шухевича, буд. 2-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Аліна Корзун +380674141791 tmo2_alina@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
559 424.25 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.09.2025 15:27 - 20.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
15.09.2025 15:27 - 23.09.2025 00:00
Аукціон:
з 23.09.2025 13:52
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴559 424.25 Витратні матеріали для проведення процедур гострого діалізу (ДК 021:2015: 33180000-5 — Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму, Код НК 031:2024 - F0301, F040202)