-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Витратні матеріали для проведення процедур гострого діалізу (ДК 021:2015: 33180000-5 — Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму)
Тендер Prozorro UA-2025-05-15-003102-a
Торги не відбулися
180 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 800.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 800.00 UAH
Номер:
e2bf37e2e0c44fa7b8a3cdae1de6ddf2
Внутрішній номер закупівлі:
25308456
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-15-003102-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІКАРНЯ №2 ІМ. В.П.ПАВЛУСЕНКА" ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42789136
-
Адреса:
10004, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Романа Шухевича, буд. 2-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Аліна Корзун +380674141791 tmo2_alina@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
180 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.05.2025 10:53 - 20.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
15.05.2025 10:53 - 23.05.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴180 000.00 Витратні матеріали для проведення процедур гострого діалізу (ДК 021:2015: 33180000-5 — Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму)