• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Витратні матеріали для проведення процедур гострого діалізу (ДК 021:2015: 33180000-5 — Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму)

Оголошено тендер

180 000.00 UAH
Номер: c2154857e7804114bde4f61c602365fa
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-05-15-003950-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІКАРНЯ №2 ІМ. В.П.ПАВЛУСЕНКА" ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІКАРНЯ №2 ІМ. В.П.ПАВЛУСЕНКА" ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 180 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Витратні матеріали для проведення процедур гострого діалізу (ДК 021:2015: 33180000-5 — Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 15.05.2025 10:49

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Комплект для терапії гострої ниркової недостатності з гемофільтром, що має площу поверхні 1,6 - 1,8 м²
Код ДК 021:2015: 33181300-5 Індивідуальні пристрої для моніторингу гемодіалізу
Кількість 10 штука
Період постачання (не задано)
Мішок для збору фільтрату
Код ДК 021:2015: 33181520-3 Матеріали для ниркового діалізу
Кількість 5 штука
Період постачання (не задано)
Розчин для гемофільтрації
Код ДК 021:2015: 33181510-0 Рідина для промивання нирок
Кількість 100 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума180 000.00 UAH