-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Інструмент світловодний для лазерної хірургії одноразового використання стерильний- ID: UA-2026-07-30-003972-a
- Дата створення : 30.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29950812
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ПО ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 08734011ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дисектор з нанопокриттям (НК 024:2023: 56296 - Електрохірургічний тримач/електрод для відк...×-
Дисектор з нанопокриттям (НК 024:2023: 56296 - Електрохірургічний тримач/електрод для відкритих операцій біполярний одноразового використання. НК 031:2024:K0201010202 - Електрохірургічні дисектори для лапароскопії і торакоскопії). Ножиці лапароскопічні типу Metzenbaum «або еквівалент», у комплекті (НК 024:2023: 33596 - Ендоскопічний електрохірургічний наконечник/електрод, монополярний, багаторазовий. НК 031:2024: L1217 – Набори інструментів для лапароскопії і торакоскопії, багаторазові)
- ID: UA-2026-06-15-009658-a
- Дата створення : 15.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29539873
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ПО ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 08734011ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Налобний освітлювач (НК 024:2023: 46807 - Наголовний освітлювач, що живиться від батарей....×-
Налобний освітлювач (НК 024:2023: 46807 - Наголовний освітлювач, що живиться від батарей. НК 031:2024: Z12029007 – Інфрачервоні хірургічні освітлювачі)
- ID: UA-2026-06-12-006836-a
- Дата створення : 12.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29522929
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ПО ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 08734011ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лоток хірургічний (НК 024:2023: 42893 – Лоток загального призначення, багаторазовий. НК 03...×-
Лоток хірургічний (НК 024:2023: 42893 – Лоток загального призначення, багаторазовий. НК 031:2024: S010401 — КОНТЕЙНЕРИ ДЛЯ СТЕРИЛІЗАЦІЇ). Скальпелі (НК 024:2023: 35141 Скальпель багаторазового застосування. НК 031:2024: L010101 — Скальпелі загальнохірургічні, багаторазові)
- ID: UA-2026-05-12-009355-a
- Дата створення : 12.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29196164
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ПО ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 08734011ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Троакар лапароскопічний з магнітним клапаном, спіральною канюлею та атравматичним обтурато...×-
Троакар лапароскопічний з магнітним клапаном, спіральною канюлею та атравматичним обтуратором, 10,5×95/120 мм (НК 024:2023:61424 Троакар лапароскопічний, багаторазового використання. НК 031:2024: L0312 Хірургічний троакар, багаторазовий). Троакар лапароскопічний з магнітним клапаном, спіральною канюлею та атравматичним обтуратором, 5,5×95/120 мм (НК 024:2023:61424 Троакар лапароскопічний, багаторазового використання. НК 031:2024: L0312 Хірургічний троакар, багаторазовий). Монополяр лапароскопічний гачкоподібний L-подібний, 36 см (НК 024:2023: 58039 Ендоскопічний електрохірургічний наконечник/електрод монополярний одноразового використання. НК 031:2024 K0201010202 Електрохірургічні дисектори для лапароскопії і торакоскопії, одноразові)
- ID: UA-2026-05-05-001738-a
- Дата створення : 05.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29113184
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ПО ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 08734011ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Троакар лапароскопічний з магнітним клапаном, спіральною канюлею та атравматичним обтурато...×-
Троакар лапароскопічний з магнітним клапаном, спіральною канюлею та атравматичним обтуратором, 10,5×95/120 мм (НК 024:2023:61424 Троакар лапароскопічний, багаторазового використання. НК 031:2024: L0312 Хірургічний троакар, багаторазовий). Троакар лапароскопічний з магнітним клапаном, спіральною канюлею та атравматичним обтуратором, 5,5×95/120 мм (НК 024:2023:61424 Троакар лапароскопічний, багаторазового використання. НК 031:2024: L0312 Хірургічний троакар, багаторазовий). Монополяр лапароскопічний гачкоподібний L-подібний, 36 см (НК 024:2023: 58039 Ендоскопічний електрохірургічний наконечник/електрод монополярний одноразового використання. НК 031:2024 K0201010202 Електрохірургічні дисектори для лапароскопії і торакоскопії, одноразові)
- ID: UA-2026-04-17-008100-a
- Дата створення : 17.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28951442
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ПО ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 08734011ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Скальпель хірургічний, одноразовий, стерильний р.23 (НК 024:2023: 47569 Скальпель одноразо...×-
Скальпель хірургічний, одноразовий, стерильний р.23 (НК 024:2023: 47569 Скальпель одноразового використання). Скальпель хірургічний, одноразовий, стерильний р.24 (НК 024:2023: 47569 Скальпель одноразового використання). Лезо для скальпеля, стерильне, розмір №11 (НК 024:2023: 37445 Лезо скальпеля одноразового використання)
- ID: UA-2026-03-19-005536-a
- Дата створення : 19.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28658840
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ПО ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 08734011ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Інструменти світлодіодні- ID: UA-2026-02-24-014460-a
- Дата створення : 24.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28415616
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ПО ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 08734011ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пристрій для рівномірного відкату лазерного світловода- ID: UA-2025-10-20-004871-a
- Дата створення : 20.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26810714
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ПО ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 08734011ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ендоскопічний герніостеплер- ID: UA-2025-10-02-011430-a
- Дата створення : 02.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26627527
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ПО ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 08734011ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пристрій для рівномірного відкату лазерного світловода- ID: UA-2025-09-29-005697-a
- Дата створення : 29.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26583882
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ПО ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 08734011ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Інструменти для операційних блоків- ID: UA-2025-09-23-015816-a
- Дата створення : 23.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26531440
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ПО ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 08734011ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Гнучкий цифровий цистоскоп- ID: UA-2025-09-22-010777-a
- Дата створення : 22.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26511137
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ПО ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 08734011ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Голкотримач хірургічний (код НК 024:2023: 37839 - Голкотримач хірургічний багаторазового в...×-
Голкотримач хірургічний (код НК 024:2023: 37839 - Голкотримач хірургічний багаторазового використання). Голкотримач хірургічний (код НК 024:2023: 37839 - Голкотримач хірургічний багаторазового використання). Голкотримач хірургічний (код НК 024:2023: 37839 - Голкотримач хірургічний багаторазового використання). Голкотримач хірургічний (код НК 024:2023: 37839 - Голкотримач хірургічний багаторазового використання). Ножиці медичні (код НК 024:2023: 38727 – Хірургічні ножиці загального призначення багаторазового використання). Ножиці медичні (код НК 024:2023: 38727 – Хірургічні ножиці загального призначення багаторазового використання). Затискач хірургічний (код НК 024:2023:62468 – Щипці хірургічні для м'яких тканин у формі ножиць багаторазового використання). Затискач хірургічний (код НК 024:2023:62468 – Щипці хірургічні для м'яких тканин у формі ножиць багаторазового використання). Зонд хірургічний (код НК 024:2023:11268 – Судинний розширювач багаторазового використання). Зонд хірургічний (код НК 024:2023:11268 – Судинний розширювач багаторазового використання). Пінцет (мікрохірургічний, хірургічний) (код НК 024:2023:62466 – Щипці хірургічні для м'яких тканин у формі пінцета багаторазового використання). Пінцет (мікрохірургічний, хірургічний) (код НК 024:2023:62466 – Щипці хірургічні для м'яких тканин у формі пінцета багаторазового використання)
- ID: UA-2025-08-18-008083-a
- Дата створення : 18.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26167753
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ПО ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 08734011ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Інструменти для операційних блоків- ID: UA-2025-04-24-011671-a
- Дата створення : 24.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25108880
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ПО ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 08734011ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -