-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ендоскопічний герніостеплер
Тендер Prozorro UA-2025-10-02-011430-a
Всі посилання на конкретну торгівельну марку чи форму, патент або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, слід читати, як вираз «або еквівалент».
Завершена
38 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
83ef43a6878d4cc69637915782a98da7
Внутрішній номер закупівлі:
26627527
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-02-011430-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ПО ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08734011
-
Адреса:
61002, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Гіршмана, 8/10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Мерзлякова +380995632615 zakupki-tmomvskharkiv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
38 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.10.2025 16:13 - 14.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
02.10.2025 16:13 - 17.10.2025 13:00
Аукціон:
з 20.10.2025 13:54
Період кваліфікації:
17.10.2025 13:00 - 20.10.2025 09:43
Період завантаження договору:
26.10.2025 00:00 - 05.11.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴38 000.00 Ендоскопічний герніостеплер