-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Інструмент світловодний для лазерної хірургії одноразового використання стерильний
Тендер Prozorro UA-2026-07-30-003972-a
Всі посилання на конкретну торгівельну марку чи форму, патент або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, слід читати, як вираз «або еквівалент». Код НК 031:2024: Z12011085 – Інструменти для лазерної хірургії – витратні матеріали.
Завершена
92 817.76
UAH без ПДВ
Номер:
4ed4384d3f0e4b2f84e7d114dd781de1
Внутрішній номер закупівлі:
29950812
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-30-003972-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ПО ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08734011
-
Адреса:
61002, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Гіршмана, 8/10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Мерзлякова +380995632615 zakupki-tmomvskharkiv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
92 817.76 UAH без ПДВ
Період уточнення:
30.07.2026 12:01 - 04.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.07.2026 12:01 - 07.08.2026 11:00
Аукціон:
з 10.08.2026 12:27
Період кваліфікації:
07.08.2026 11:00 - 10.08.2026 17:20
Період завантаження договору:
16.08.2026 00:00 - 26.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴92 817.76 Інструмент світловодний для лазерної хірургії одноразового використання стерильний