• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Інструмент світловодний для лазерної хірургії одноразового використання стерильний

Оголошено тендер

99 315.00 UAH
Номер: c256c97338734e97be28c57fa464540e
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-30-004451-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ПО ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ"
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ПО ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ"
Очікувана вартість: 99 315.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Інструмент світловодний для лазерної хірургії одноразового використання стерильний
Примітки: Закупівля на 2026 рік здійснюється на підставі Закону України «Про публічні закупівлі» з урахуванням пункту 10 постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами). код НК 031:2024: Z12011085 – Інструменти для лазерної хірургії – витратні матеріали
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків
КЕКВ: 2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
НК 024:2023: 62600 Променепровід хірургічної лазерної системи загального призначення/різноманітних сфер застосування одноразового використання
Дата опублікування: 30.07.2026 11:48

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Інструмент світловодний для лазерної хірургії одноразового використання стерильний
Код ДК 021:2015: 33169000-2 Хірургічні інструменти
Кількість 10 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1001050 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Міністерства внутрішніх справ України, підготовка кадрів закладами вищої освіти із специфічними умовами навчання
Сума99 315.00 UAH