-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Налобний освітлювач (НК 024:2023: 46807 - Наголовний освітлювач, що живиться від батарей. НК 031:2024: Z12029007 – Інфрачервоні хірургічні освітлювачі)
Тендер Prozorro UA-2026-06-12-006836-a
Всі посилання на конкретну торгівельну марку чи форму, патент або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, слід читати, як вираз «або еквівалент».
Завершена
27 900.00
UAH з ПДВ
Номер:
260fe8d77933499ba5ce82854222f485
Внутрішній номер закупівлі:
29522929
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-12-006836-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ПО ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08734011
-
Адреса:
61002, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Гіршмана, 8/10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Мерзлякова +380995632615 zakupki-tmomvskharkiv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
27 900.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.06.2026 13:14 - 17.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.06.2026 13:14 - 20.06.2026 20:00
Аукціон:
22.06.2026 11:57 - 22.06.2026 12:26
Період кваліфікації:
22.06.2026 12:26 - 24.06.2026 09:01
Період завантаження договору:
30.06.2026 00:00 - 10.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴27 900.00 Налобний освітлювач (НК 024:2023: 46807 - Наголовний освітлювач, що живиться від батарей. НК 031:2024: Z12029007 – Інфрачервоні хірургічні освітлювачі)