• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Налобний освітлювач (НК 024:2023: 46807 - Наголовний освітлювач, що живиться від батарей. НК 031:2024: Z12029007 – Інфрачервоні хірургічні освітлювачі)

Оголошено тендер

27 900.00 UAH
Номер: 5424a8f3143b4396b6f5dc398a293d0f
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-12-008477-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ПО ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ"
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ПО ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ"
Очікувана вартість: 27 900.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Налобний освітлювач (НК 024:2023: 46807 - Наголовний освітлювач, що живиться від батарей. НК 031:2024: Z12029007 – Інфрачервоні хірургічні освітлювачі)
Примітки: Закупівля на 2026 рік здійснюється на підставі Закону України «Про публічні закупівлі» з урахуванням пункту 10 постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами).
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків
НК 024:2023: 46807 Наголовний освітлювач, що живиться від батарей
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 12.06.2026 12:56

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1001050 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Міністерства внутрішніх справ України, підготовка кадрів закладами вищої освіти із специфічними умовами навчання
Сума27 900.00 UAH