-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Пристрій для рівномірного відкату лазерного світловода
Тендер Prozorro UA-2025-09-29-005697-a
Всі посилання на конкретну торгівельну марку чи форму, патент або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, слід читати, як вираз «або еквівалент».
Торги не відбулися
148 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
3e1d1ad4aede4ba68157ce5171b99720
Внутрішній номер закупівлі:
26583882
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-29-005697-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ПО ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08734011
-
Адреса:
61002, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Гіршмана, 8/10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Мерзлякова +380995632615 zakupki-tmomvskharkiv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
148 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.09.2025 12:59 - 05.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
29.09.2025 12:59 - 08.10.2025 13:00
Аукціон:
з 09.10.2025 12:14
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴148 500.00 Пристрій для рівномірного відкату лазерного світловода