-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (Тест...×-
ДК 021:2015 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (Тест-смужки GluNeo для глюкометра)
- ID: UA-2026-09-03-007316-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280760
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПІСОЧИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ №2 ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ" ЄДРПОУ: 38743588ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (6 на...×-
ДК 021:2015 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (6 найменувань)
- ID: UA-2026-07-29-007503-a
- Дата створення : 29.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29942741
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПІСОЧИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ №2 ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ" ЄДРПОУ: 38743588ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (Тест...×-
ДК 021:2015 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (Тести швидкі біохімічних показників сечі: Тест-смужки для напівавтоматичного якісного експрес аналізу сечі на 14 параметрів (прилади: LabAnalyt-50,LabAnalyt-180,LabAnalyt-500,LabAnalyt-В/С/US-500 АІ))
- ID: UA-2026-06-08-012491-a
- Дата створення : 08.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29471090
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПІСОЧИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ №2 ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ" ЄДРПОУ: 38743588ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (Тест...×-
ДК 021:2015 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (Тест-смужки для напівавтоматичного якісного експрес аналізу сечі на 11 параметрів (прилади: LabAnalyt-50,LabAnalyt-180,LabAnalyt-500,LabAnalyt-В/С/US-500 АІ) №100; Швидкий тест для Виявлення антитіл до вірусу гепатиту В, матеріал дослідження : Цільна кров, формат тесту: Тест-касета, специфічність від : 95 %, чутливість від : 95 %; Швидкий тест на Виявлення вірусу гепатиту С в Цільна кров, Тест-касета, специфічність від 95 %, чутливість від 95 %; Швидкий тест на Виявлення бактерії сифілісу в Цільна кров, Тест-касета, специфічність від 95 %, чутливість від 95 %; Тести швидкі для визначення інфекційних захворювань: Виявлення вірусу ВІЛ-1/ВІЛ-2, Метод аналізу: ІХА, Матеріал дослідження: Цільна кров, Сироватка, Плазма, Специфічність від: 99 %, Чутливість від: 99 %, Формат тесту: Тест-касета; Швидкий тест на вагітність №1; Тести для діагностики коронавірусу COVID-19: Метод аналізу: ІХА (антиген), Чутливість: 95-100 %, Специфічність: 95-100 %, Розрахунок тестів на людей від : 1, Швидкість тесту: 15 хвилина, Матеріал дослідження: Слиз; Швидкий тест для Виявлення вірусу ВІЛ-1, матеріал дослідження : Цільна кров, формат тесту: Тест-касета, специфічність від : 95 %, чутливість від : 95 %; Тести швидкі для контролю якості (Фізичний контроль стерилізації), 180/60 °С/хв.)
- ID: UA-2025-09-19-000532-a
- Дата створення : 19.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26486382
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПІСОЧИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ №2 ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ" ЄДРПОУ: 38743588ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реєстратор даних НЕТL-01- ID: UA-2025-06-27-000326-a
- Дата створення : 27.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25730522
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПІСОЧИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ №2 ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ" ЄДРПОУ: 38743588ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Тест для виявлення прихованої крові в калі (тест-касета); Тест-смужки для аналізаторів сеч...×-
Тест для виявлення прихованої крові в калі (тест-касета); Тест-смужки для аналізаторів сечі Urine RS H10
- ID: UA-2024-12-19-018843-a
- Дата створення : 19.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23776379
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПІСОЧИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ №2 ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ" ЄДРПОУ: 38743588ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Тест для виявлення вірусу гепатиту В; Тест для визначення вірусного гепатиту C; Тест-смужк...×-
Тест для виявлення вірусу гепатиту В; Тест для визначення вірусного гепатиту C; Тест-смужки для визначення наявності та оцінки рівня глюкози у сечі №100; Смуги індикаторні, критерії вимірювання : 120/45 °С/хв., контроль парової стерилізації 5 класу (всередині упаковки), розмір полоски 35.0 x 10.0 x 1.0 мм
- ID: UA-2024-07-08-004075-a
- Дата створення : 08.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22015629
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПІСОЧИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ №2 ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ" ЄДРПОУ: 38743588ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Швидкий ІХА для визначення вагітності в сечі, № 1; Тест для виявлення вірусу гепатиту В; Т...×-
Швидкий ІХА для визначення вагітності в сечі, № 1; Тест для виявлення вірусу гепатиту В; Тест для визначення вірусного гепатиту C; Тест для діагностики сифілісу; Тест для визначення антитіл до ВІЛ 1 та 2 типів №1; Тест для визначення тропоніну I; Тест-смужки для аналізаторів сечі Urine RS H10; Тест-смужки для визначення наявності та оцінки рівня глюкози у сечі №100; Тести швидкі для контролю якості (Фізичний контроль стерилізації), 180/60 °С/хв.; Тест для виявлення антитіл до вірусу гепатиту А, №10; Тести швидкі біохімічних показників сечі (Аналіт ацетон/Аналіт кетон) №50
- ID: UA-2024-05-15-008486-a
- Дата створення : 15.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21559732
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПІСОЧИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ №2 ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ" ЄДРПОУ: 38743588ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Aвтoмaтичний Peфpaктo Кepaтoмeтp (кoд НК 024:2023: 36386 — Peфpaктoмeтp oфтaльмoлoгiчний a...×-
Aвтoмaтичний Peфpaктo Кepaтoмeтp (кoд НК 024:2023: 36386 — Peфpaктoмeтp oфтaльмoлoгiчний aвтoмaтичний) ; Бeзкoнтaктний тoнoмeтp (кoд НК 024:2023: 35399 — Тoнoмeтp oфтaльмoлoгiчний iз живлeнням вiд мepeжi)
- ID: UA-2024-05-09-011910-a
- Дата створення : 09.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21520071
ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Смужки діагностичні UrineRS H10 (НК 024:2023: 54514 Численні аналіти сечі IVD (діагностика...×-
Смужки діагностичні UrineRS H10 (НК 024:2023: 54514 Численні аналіти сечі IVD (діагностика in vitro), набір, колориметрична тест-смужка, експрес-аналіз); Тест для виявлення прихованої крові в калі (FOB) (НК 024:2023: 54528 Прихована кров у калі IVD (діагностика in vitro), набір, колориметрична тест-смужка)
- ID: UA-2023-09-25-002269-a
- Дата створення : 25.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19070918
ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Набір таблиць для перевірки зору №1 (НК 024:2019 16800 - таблиця для перевірки гостроти зо...×-
Набір таблиць для перевірки зору №1 (НК 024:2019 16800 - таблиця для перевірки гостроти зору); Електрокардіограф триканальний (код НК 024:2019 – 11407 Електрокардіограф основного призначення); Холтер (Реєстратор добового ЕКГ по Холтеру) (НК 024:2019 код 35162 Реєстратор амбулаторний для тривалого електрокардіографічного моніторингу); Стрічка діаграмна до кардіографу (код НК 024:2019 - 61901 Папір принтера для лабораторного приладу)
- ID: UA-2023-03-28-008114-a
- Дата створення : 28.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17357058
ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Смужки діагностичні UrineRS H10 (код НК 024:2019 54515 - Численні аналіти сечі IVD, набір...×-
Смужки діагностичні UrineRS H10 (код НК 024:2019 54515 - Численні аналіти сечі IVD, набір, колориметрична тест-смужка, експрес-аналіз); Тест для виявлення Гепатиту B (HBsAg), W003-C (код НК 024:2019 48321 Вірус гепатиту В поверхневий антиген IVD, набір, імунохроматографічний, експрес-аналіз); Тест для виявлення Гепатиту С (HCV), W005-C (код НК 024:2019 30829 Набір для якісного та / або кількісного визначення загальних антитіл до вірусу гепатиту С (Hepatitis C), експрес-аналіз); Тест на виявлення антитіл до ВІЛ1/2 (HIV), W006-C (код НК 024:2019 48446 ВІЛ-1/ВІЛ-2, антигени/антитіла IVD, набір, імунохроматографічний, експрес-аналіз); Тест на виявлення сифілісу, W34-C4P (код НК 024:2019 51801 Treponema pallidum загальні антитіла IVD, набір, імунохроматографічний тест (IXT)); Тест на виявлення вагітності W1-S (код НК 024:2019 54212 Загальний хоріонічний гонадотропін людини (ХГЛ) IVD, реагент); Тест на виявлення Тропоніну І, W46-C4P (код НК 024:2019 46989 - Тропонін I IVD, набір, імунохроматографічний аналіз, експрес-аналіз); Смуги індикаторні Стерилан 180/60 (код НК 024:2019 35362 - Індикатор хімічний / фізичний для контролю стерилізації); Тест-смужки "Акку-Чек Актив" Глюкоза № 50 (код НК 024:2019 30221 – реагент швидкого тестування на глюкозу); Смужки індикаторні Глюкотест №100 (код НК 024:2019 54518 Глюкоза сечі IVD, набір, колориметрична тест-смужка, експрес-аналіз); Тест для виявлення прихованої крові в калі (FOB) (код НК 024:2019 38127 Прихована кров у калі, швидкий тест)
- ID: UA-2022-12-22-015154-a
- Дата створення : 22.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16402711
ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Код НК 024:2019 61901-Папір принтера для лабораторного приладу (Стрічка діаграмна 57х25(12...×-
Код НК 024:2019 61901-Папір принтера для лабораторного приладу (Стрічка діаграмна 57х25(12) біла ) (код дК 021:2015 33124131-2), Код НК 024:2019 35362 - Індикатор хімічний / фізичний для контролю стерилізації (Смуги індикаторні Стерилан 180/60) (код дК 021:2015 33124131-2), Код НК 024:2019 48321 Вірус гепатиту В поверхневий антиген IVD, набір, імунохроматографічний, експрес-аналіз (Тест для виявлення Гепатиту B (HBsAg), W003-C) (код дК 021:2015 33124131-2), Код НК 024:2019 30829 Набір для якісного та / або кількісного визначення загальних антитіл до вірусу гепатиту С (Hepatitis C), експрес-аналіз (Тест для виявлення Гепатиту С (HCV), W005-C) (код дК 021:2015 33124131-2), Код НК 024:2019 48446 ВІЛ-1/ВІЛ-2, антигени/антитіла IVD, набір, імунохроматографічний, експрес-аналіз (Тест на виявлення антитіл до ВІЛ1/2 (HIV), W006-C) (код дК 021:2015 33124131-2), Код НК 024:2019 51801 Treponema pallidum загальні антитіла IVD, набір, імунохроматографічний тест (IXT) (Тест на виявлення сифілісу, W34-C4P) (код дК 021:2015 33124131-2), Код НК 024:2019 54212 Загальний хоріонічний гонадотропін людини (ХГЛ) IVD, реагент (Тест на виявлення вагітності W1-S) (код дК 021:2015 33124131-2), Код НК 024:2019 46989 - Тропонін I IVD, набір, імунохроматографічний аналіз, експрес-аналіз (Тест на виявлення Тропоніну І, W46-C4P) (код дК 021:2015 33124131-2), Код НК 024:2019 62052- ВІЧ1 / ВІЧ2 / Вірус гепатиту C / Вірус гепатиту B нуклеїнова кислота ІВД, набір, аналіз нуклеїнових кислот (Комбінований тест для виявлення ВІЛ1/2, гепатиту С, гепатиту В (HBsAg),гепатиту В (HBsAb), сифилісу, W027) (код дК 021:2015 33124131-2), Код НК 024:2019 61901-Папір принтера для лабораторного приладу (Стрічка діаграмна 80х30(12) біла) (код дК 021:2015 33124131-2), Код НК 024:2019 30221 – реагент швидкого тестування на глюкозу (Тест-смужки "Акку-Чек Актив" Глюкоза № 50) (код дК 021:2015 33124131-2), Код НК 024:2019 54515 - Численні аналіти сечі IVD, набір, колориметрична тест-смужка, експрес-аналіз (Смужки діагностичні UrineRS H10) (код дК 021:2015 33124131-2)
- ID: UA-2021-08-09-011972-a
- Дата створення : 09.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11035096
ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код НК 024:2019 58168 — Система контролю рівня глюкози в крові / кетонів ІВД для домашньог...×-
код НК 024:2019 58168 — Система контролю рівня глюкози в крові / кетонів ІВД для домашнього використання / пункті догляду (Полоски до глюкометру ван тач №50), код НК 024:2019 58168 — Система контролю рівня глюкози в крові / кетонів ІВД для домашнього використання / пункті догляду (Полоски до глюкометру аку чек № 50), код НК 024:2019 58168 — Система контролю рівня глюкози в крові / кетонів ІВД для домашнього використання / пункті догляду (Полоски до глюкометру ім е дц № 50), код НК 024:2019 45607 — Пульсоксиметр з живленням від батареї (Пульсоксиметр Біомед), код НК 024:2019 30830 - Швидкий тестовий пристрій для ідентифікації поверхневого антигену вірусу гепатиту В (HBsAg) (Тест гепатит В), код НК 024:2019 30829 - Набір для якісного та / або кількісного визначення загальних антитіл до вірусу гепатиту С (Hepatitis C), експрес-аналіз (Тест гепатит С), код НК 024:2019 30333 - Набір реагентів для вимірювання хорионічного гонадотропіну (ХГГ) (Тест на вагітність), код НК 024:2019 30779 - Набір реагенів для виявлення множини антитіл вірусу імунодефіциту людини (Тест ВИЧ), код НК 024:2019 51801- Treponema pallidum загальні антитіла IVD, набір, імунохроматографічний тест (ІХТ) (Тест сифіліс), код НК 024:2019 53998 - Тропонін Т / Тропонін I IVD, набір, імунохроматографічний аналіз (ІХА), експрес-тест (Тест тропонин), код НК 024:2019 13732 - Біологічний індикатор контролювання стерилізації (індикатор стерилізації 180 (внутрішній)№1000
- ID: UA-2020-03-23-004457-b
- Дата створення : 23.03.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4691881
КНП "ЦПМД №2 ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ" ЄДРПОУ: 38743588ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код НК 024:2019 16156-Анероїдний механічний апарат для вимірювання артеріального тиску (То...×-
код НК 024:2019 16156-Анероїдний механічний апарат для вимірювання артеріального тиску (Тонометр з набором манжет), код НК 024:2019 11407- Електрокардіограф основного призначення (Кардіограф Біомед БЕ300), код НК 024:2019 11407- Електрокардіограф основного призначення (Кардіограф Юкард 100 без телемодуля)
- ID: UA-2020-03-23-000362-b
- Дата створення : 23.03.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4686054
КНП "ЦПМД №2 ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ" ЄДРПОУ: 38743588ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -