-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Смужки діагностичні UrineRS H10 (НК 024:2023: 54514 Численні аналіти сечі IVD (діагностика in vitro), набір, колориметрична тест-смужка, експрес-аналіз); Тест для виявлення прихованої крові в калі (FOB) (НК 024:2023: 54528 Прихована кров у калі IVD (діагностика in vitro), набір, колориметрична тест-смужка)
Тендер Prozorro UA-2023-09-25-002269-a
Завершена
67 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 335.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 335.00 UAH
Номер:
4bb2556c0187446fbb2b563407f6b4b6
Внутрішній номер закупівлі:
19070918
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-25-002269-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПІСОЧИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ №2 ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ" ( КНП "ЦПМД №2 ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ" )
×
-
Код ЄДРПОУ:
38743588
-
Адреса:
62416, Україна, Харківська область, смт Пісочин, ПРОВУЛОК ТРАНСПОРТНИЙ, будинок 4-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Яковлєва Галина Федорівна 380577427230 economist1212@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
67 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.09.2023 10:24 - 30.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
25.09.2023 10:24 - 03.10.2023 00:00
Період кваліфікації:
03.10.2023 00:01 - 06.10.2023 10:30
Період завантаження договору:
12.10.2023 00:00 - 22.10.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴67 000.00 Смужки діагностичні UrineRS H10 (НК 024:2023: 54514 Численні аналіти сечі IVD (діагностика in vitro), набір, колориметрична тест-смужка, експрес-аналіз); Тест для виявлення прихованої крові в калі (FOB) (НК 024:2023: 54528 Прихована кров у калі IVD (діагностика in vitro), набір, колориметрична тест-смужка)