-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Смужки діагностичні UrineRS H10 (НК 024:2023: 54514 Численні аналіти сечі IVD (діагностика in vitro), набір, колориметрична тест-смужка, експрес-аналіз); Тест для виявлення прихованої крові в калі (FOB) (НК 024:2023: 54528 Прихована кров у калі IVD (діагностика in vitro), набір, колориметрична тест-смужка)
Оголошено тендер
67 000.00
UAH
Номер:
66d04b5e2eb64097aa5282e87ce59a2d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-09-25-000657-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПІСОЧИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ №2 ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ" ( КНП "ЦПМД №2 ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ" )
×
-
Код ЄДРПОУ:
38743588
-
Адреса:
62416, Україна, Харківська область, смт Пісочин, ПРОВУЛОК ТРАНСПОРТНИЙ, будинок 4-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПІСОЧИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ №2 ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ" ( КНП "ЦПМД №2 ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ" )
×
-
Код ЄДРПОУ:
38743588
-
Адреса:
62416, Україна, Харківська область, смт Пісочин, ПРОВУЛОК ТРАНСПОРТНИЙ, будинок 4-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
67 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Смужки діагностичні UrineRS H10 (НК 024:2023: 54514 Численні аналіти сечі IVD (діагностика in vitro), набір, колориметрична тест-смужка, експрес-аналіз); Тест для виявлення прихованої крові в калі (FOB) (НК 024:2023: 54528 Прихована кров у калі IVD (діагностика in vitro), набір, колориметрична тест-смужка)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
Дата опублікування:
25.09.2023 09:55
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума67 000.00 UAH