-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Набір таблиць для перевірки зору №1 (НК 024:2019 16800 - таблиця для перевірки гостроти зору); Електрокардіограф триканальний (код НК 024:2019 – 11407 Електрокардіограф основного призначення); Холтер (Реєстратор добового ЕКГ по Холтеру) (НК 024:2019 код 35162 Реєстратор амбулаторний для тривалого електрокардіографічного моніторингу); Стрічка діаграмна до кардіографу (код НК 024:2019 - 61901 Папір принтера для лабораторного приладу)
Тендер Prozorro UA-2023-03-28-008114-a
Завершена
210 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 050.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 050.00 UAH
Номер:
e08f36ecbb9f4716a546b00edc626357
Внутрішній номер закупівлі:
17357058
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-03-28-008114-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПІСОЧИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ №2 ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ" ( КНП "ЦПМД №2 ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ" )
×
-
Код ЄДРПОУ:
38743588
-
Адреса:
62416, Україна, Харківська область, смт Пісочин, ПРОВУЛОК ТРАНСПОРТНИЙ, будинок 4-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Яковлєва Галина Федорівна 380577427230 PESOCHIN10@UKR.NET
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
210 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.03.2023 15:06 - 02.04.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
28.03.2023 15:06 - 05.04.2023 00:00
Період кваліфікації:
05.04.2023 00:01 - 10.04.2023 11:07
Період завантаження договору:
16.04.2023 00:00 - 26.04.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴210 000.00 Набір таблиць для перевірки зору №1 (НК 024:2019 16800 - таблиця для перевірки гостроти зору); Електрокардіограф триканальний (код НК 024:2019 – 11407 Електрокардіограф основного призначення); Холтер (Реєстратор добового ЕКГ по Холтеру) (НК 024:2019 код 35162 Реєстратор амбулаторний для тривалого електрокардіографічного моніторингу); Стрічка діаграмна до кардіографу (код НК 024:2019 - 61901 Папір принтера для лабораторного приладу)