-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Набір таблиць для перевірки зору №1 (НК 024:2019 16800 - таблиця для перевірки гостроти зору); Електрокардіограф триканальний (код НК 024:2019 – 11407 Електрокардіограф основного призначення); Холтер (Реєстратор добового ЕКГ по Холтеру) (НК 024:2019 код 35162 Реєстратор амбулаторний для тривалого електрокардіографічного моніторингу); Стрічка діаграмна до кардіографу (код НК 024:2019 - 61901 Папір принтера для лабораторного приладу)
Оголошено тендер
210 000.00
UAH
Номер:
c3428c61beac46459a9c81619aced8a0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-03-28-004164-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПІСОЧИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ №2 ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ" ( КНП "ЦПМД №2 ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ" )
×
-
Код ЄДРПОУ:
38743588
-
Адреса:
62416, Україна, Харківська область, смт Пісочин, ПРОВУЛОК ТРАНСПОРТНИЙ, будинок 4-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПІСОЧИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ №2 ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ" ( КНП "ЦПМД №2 ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ" )
×
-
Код ЄДРПОУ:
38743588
-
Адреса:
62416, Україна, Харківська область, смт Пісочин, ПРОВУЛОК ТРАНСПОРТНИЙ, будинок 4-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
210 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Набір таблиць для перевірки зору №1 (НК 024:2019 16800 - таблиця для перевірки гостроти зору); Електрокардіограф триканальний (код НК 024:2019 – 11407 Електрокардіограф основного призначення); Холтер (Реєстратор добового ЕКГ по Холтеру) (НК 024:2019 код 35162 Реєстратор амбулаторний для тривалого електрокардіографічного моніторингу); Стрічка діаграмна до кардіографу (код НК 024:2019 - 61901 Папір принтера для лабораторного приладу)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
Дата опублікування:
28.03.2023 15:00
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума210 000.00 UAH