-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Смужки діагностичні UrineRS H10 (код НК 024:2019 54515 - Численні аналіти сечі IVD, набір, колориметрична тест-смужка, експрес-аналіз); Тест для виявлення Гепатиту B (HBsAg), W003-C (код НК 024:2019 48321 Вірус гепатиту В поверхневий антиген IVD, набір, імунохроматографічний, експрес-аналіз); Тест для виявлення Гепатиту С (HCV), W005-C (код НК 024:2019 30829 Набір для якісного та / або кількісного визначення загальних антитіл до вірусу гепатиту С (Hepatitis C), експрес-аналіз); Тест на виявлення антитіл до ВІЛ1/2 (HIV), W006-C (код НК 024:2019 48446 ВІЛ-1/ВІЛ-2, антигени/антитіла IVD, набір, імунохроматографічний, експрес-аналіз); Тест на виявлення сифілісу, W34-C4P (код НК 024:2019 51801 Treponema pallidum загальні антитіла IVD, набір, імунохроматографічний тест (IXT)); Тест на виявлення вагітності W1-S (код НК 024:2019 54212 Загальний хоріонічний гонадотропін людини (ХГЛ) IVD, реагент); Тест на виявлення Тропоніну І, W46-C4P (код НК 024:2019 46989 - Тропонін I IVD, набір, імунохроматографічний аналіз, експрес-аналіз); Смуги індикаторні Стерилан 180/60 (код НК 024:2019 35362 - Індикатор хімічний / фізичний для контролю стерилізації); Тест-смужки "Акку-Чек Актив" Глюкоза № 50 (код НК 024:2019 30221 – реагент швидкого тестування на глюкозу); Смужки індикаторні Глюкотест №100 (код НК 024:2019 54518 Глюкоза сечі IVD, набір, колориметрична тест-смужка, експрес-аналіз); Тест для виявлення прихованої крові в калі (FOB) (код НК 024:2019 38127 Прихована кров у калі, швидкий тест)
Тендер Prozorro UA-2022-12-22-015154-a
Завершена
342 675.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 713.38 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 713.38 UAH
Номер:
545bf349d9474f9cab3961c62c3d685c
Внутрішній номер закупівлі:
16402711
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-22-015154-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПІСОЧИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ №2 ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ" ( КНП "ЦПМД №2 ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ" )
×
-
Код ЄДРПОУ:
38743588
-
Адреса:
62416, Україна, Харківська область, смт Пісочин, ПРОВУЛОК ТРАНСПОРТНИЙ, будинок 4-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Яковлєва Галина Федорівна 380577427230 PESOCHIN10@UKR.NET
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
342 675.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.12.2022 14:43 - 27.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
22.12.2022 14:43 - 30.12.2022 00:00
Період кваліфікації:
30.12.2022 00:00 - 04.01.2023 11:28
Період завантаження договору:
10.01.2023 00:00 - 20.01.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴342 675.00 Смужки діагностичні UrineRS H10 (код НК 024:2019 54515 - Численні аналіти сечі IVD, набір, колориметрична тест-смужка, експрес-аналіз); Тест для виявлення Гепатиту B (HBsAg), W003-C (код НК 024:2019 48321 Вірус гепатиту В поверхневий антиген IVD, набір, імунохроматографічний, експрес-аналіз); Тест для виявлення Гепатиту С (HCV), W005-C (код НК 024:2019 30829 Набір для якісного та / або кількісного визначення загальних антитіл до вірусу гепатиту С (Hepatitis C), експрес-аналіз); Тест на виявлення антитіл до ВІЛ1/2 (HIV), W006-C (код НК 024:2019 48446 ВІЛ-1/ВІЛ-2, антигени/антитіла IVD, набір, імунохроматографічний, експрес-аналіз); Тест на виявлення сифілісу, W34-C4P (код НК 024:2019 51801 Treponema pallidum загальні антитіла IVD, набір, імунохроматографічний тест (IXT)); Тест на виявлення вагітності W1-S (код НК 024:2019 54212 Загальний хоріонічний гонадотропін людини (ХГЛ) IVD, реагент); Тест на виявлення Тропоніну І, W46-C4P (код НК 024:2019 46989 - Тропонін I IVD, набір, імунохроматографічний аналіз, експрес-аналіз); Смуги індикаторні Стерилан 180/60 (код НК 024:2019 35362 - Індикатор хімічний / фізичний для контролю стерилізації); Тест-смужки "Акку-Чек Актив" Глюкоза № 50 (код НК 024:2019 30221 – реагент швидкого тестування на глюкозу); Смужки індикаторні Глюкотест №100 (код НК 024:2019 54518 Глюкоза сечі IVD, набір, колориметрична тест-смужка, експрес-аналіз); Тест для виявлення прихованої крові в калі (FOB) (код НК 024:2019 38127 Прихована кров у калі, швидкий тест)