-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Смужки діагностичні UrineRS H10 (код НК 024:2019 54515 - Численні аналіти сечі IVD, набір, колориметрична тест-смужка, експрес-аналіз); Тест для виявлення Гепатиту B (HBsAg), W003-C (код НК 024:2019 48321 Вірус гепатиту В поверхневий антиген IVD, набір, імунохроматографічний, експрес-аналіз); Тест для виявлення Гепатиту С (HCV), W005-C (код НК 024:2019 30829 Набір для якісного та / або кількісного визначення загальних антитіл до вірусу гепатиту С (Hepatitis C), експрес-аналіз); Тест на виявлення антитіл до ВІЛ1/2 (HIV), W006-C (код НК 024:2019 48446 ВІЛ-1/ВІЛ-2, антигени/антитіла IVD, набір, імунохроматографічний, експрес-аналіз); Тест на виявлення сифілісу, W34-C4P (код НК 024:2019 51801 Treponema pallidum загальні антитіла IVD, набір, імунохроматографічний тест (IXT)); Тест на виявлення вагітності W1-S (код НК 024:2019 54212 Загальний хоріонічний гонадотропін людини (ХГЛ) IVD, реагент); Тест на виявлення Тропоніну І, W46-C4P (код НК 024:2019 46989 - Тропонін I IVD, набір, імунохроматографічний аналіз, експрес-аналіз); Смуги індикаторні Стерилан 180/60 (код НК 024:2019 35362 - Індикатор хімічний / фізичний для контролю стерилізації); Тест-смужки "Акку-Чек Актив" Глюкоза № 50 (код НК 024:2019 30221 – реагент швидкого тестування на глюкозу); Смужки індикаторні Глюкотест №100 (код НК 024:2019 54518 Глюкоза сечі IVD, набір, колориметрична тест-смужка, експрес-аналіз); Тест для виявлення прихованої крові в калі (FOB) (код НК 024:2019 38127 Прихована кров у калі, швидкий тест)
Оголошено тендер
342 675.00
UAH
Номер:
d3713bd3448b4c2d9d40775fc71de81b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-12-22-004067-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПІСОЧИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ №2 ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ" ( КНП "ЦПМД №2 ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ" )
×
-
Код ЄДРПОУ:
38743588
-
Адреса:
62416, Україна, Харківська область, смт Пісочин, ПРОВУЛОК ТРАНСПОРТНИЙ, будинок 4-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПІСОЧИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ №2 ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ" ( КНП "ЦПМД №2 ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ" )
×
-
Код ЄДРПОУ:
38743588
-
Адреса:
62416, Україна, Харківська область, смт Пісочин, ПРОВУЛОК ТРАНСПОРТНИЙ, будинок 4-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
342 675.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Смужки діагностичні UrineRS H10 (код НК 024:2019 54515 - Численні аналіти сечі IVD, набір, колориметрична тест-смужка, експрес-аналіз); Тест для виявлення Гепатиту B (HBsAg), W003-C (код НК 024:2019 48321 Вірус гепатиту В поверхневий антиген IVD, набір, імунохроматографічний, експрес-аналіз); Тест для виявлення Гепатиту С (HCV), W005-C (код НК 024:2019 30829 Набір для якісного та / або кількісного визначення загальних антитіл до вірусу гепатиту С (Hepatitis C), експрес-аналіз); Тест на виявлення антитіл до ВІЛ1/2 (HIV), W006-C (код НК 024:2019 48446 ВІЛ-1/ВІЛ-2, антигени/антитіла IVD, набір, імунохроматографічний, експрес-аналіз); Тест на виявлення сифілісу, W34-C4P (код НК 024:2019 51801 Treponema pallidum загальні антитіла IVD, набір, імунохроматографічний тест (IXT)); Тест на виявлення вагітності W1-S (код НК 024:2019 54212 Загальний хоріонічний гонадотропін людини (ХГЛ) IVD, реагент); Тест на виявлення Тропоніну І, W46-C4P (код НК 024:2019 46989 - Тропонін I IVD, набір, імунохроматографічний аналіз, експрес-аналіз); Смуги індикаторні Стерилан 180/60 (код НК 024:2019 35362 - Індикатор хімічний / фізичний для контролю стерилізації); Тест-смужки "Акку-Чек Актив" Глюкоза № 50 (код НК 024:2019 30221 – реагент швидкого тестування на глюкозу); Смужки індикаторні Глюкотест №100 (код НК 024:2019 54518 Глюкоза сечі IVD, набір, колориметрична тест-смужка, експрес-аналіз); Тест для виявлення прихованої крові в калі (FOB) (код НК 024:2019 38127 Прихована кров у калі, швидкий тест)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
Дата опублікування:
22.12.2022 14:16
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума342 675.00 UAH