• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Aвтoмaтичний Peфpaктo Кepaтoмeтp (кoд НК 024:2023: 36386 — Peфpaктoмeтp oфтaльмoлoгiчний aвтoмaтичний) ; Бeзкoнтaктний тoнoмeтp (кoд НК 024:2023: 35399 — Тoнoмeтp oфтaльмoлoгiчний iз живлeнням вiд мepeжi)

Завершена

732 300.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 661.50 UAH
Номер: 5749a732729f41abab5dfb01e966871b
Внутрішній номер закупівлі: 21520071
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-05-09-011910-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПІСОЧИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ №2 ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ" ( КНП "ЦПМД №2 ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ" )
Контактна особа: Яковлєва Галина Федорівна 380577427230 economist1212@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 732 300.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 09.05.2024 19:13 - 14.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 09.05.2024 19:13 - 17.05.2024 00:00
Період кваліфікації: 17.05.2024 00:03 - 23.05.2024 10:25
Період завантаження договору: 29.05.2024 00:00 - 08.06.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴732 300.00 Aвтoмaтичний Peфpaктo Кepaтoмeтp (кoд НК 024:2023: 36386 — Peфpaктoмeтp oфтaльмoлoгiчний aвтoмaтичний) ; Бeзкoнтaктний тoнoмeтp (кoд НК 024:2023: 35399 — Тoнoмeтp oфтaльмoлoгiчний iз живлeнням вiд мepeжi)