-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Aвтoмaтичний Peфpaктo Кepaтoмeтp (кoд НК 024:2023: 36386 — Peфpaктoмeтp oфтaльмoлoгiчний aвтoмaтичний) ; Бeзкoнтaктний тoнoмeтp (кoд НК 024:2023: 35399 — Тoнoмeтp oфтaльмoлoгiчний iз живлeнням вiд мepeжi)
Оголошено тендер
732 300.00
UAH
Номер:
263d72ce0f6e4954b71fec97b3455a79
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-05-09-015062-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПІСОЧИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ №2 ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ" ( КНП "ЦПМД №2 ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ" )
×
-
Код ЄДРПОУ:
38743588
-
Адреса:
62416, Україна, Харківська область, смт Пісочин, вул.Беліменків ім., будинок 4-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПІСОЧИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ №2 ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ" ( КНП "ЦПМД №2 ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ" )
×
-
Код ЄДРПОУ:
38743588
-
Адреса:
62416, Україна, Харківська область, смт Пісочин, вул.Беліменків ім., будинок 4-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
732 300.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Aвтoмaтичний Peфpaктo Кepaтoмeтp (кoд НК 024:2023: 36386 — Peфpaктoмeтp oфтaльмoлoгiчний aвтoмaтичний) ; Бeзкoнтaктний тoнoмeтp (кoд НК 024:2023: 35399 — Тoнoмeтp oфтaльмoлoгiчний iз живлeнням вiд мepeжi)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
Дата опублікування:
09.05.2024 19:03
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума732 300.00 UAH