-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Томографічне обладнання- ID: UA-2026-07-14-005027-a
- Дата створення : 14.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29807954
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БУКОВИНСЬКИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР" ЄДРПОУ: 43343870ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Одноколбовий інжектор для компютерної томографії- ID: UA-2026-05-21-011986-a
- Дата створення : 21.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29302853
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БУКОВИНСЬКИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР" ЄДРПОУ: 43343870ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Одноколбовий ін'єктор для компютерної томографії з сумісністю для комп’ютерного омог...×-
Одноколбовий ін'єктор для компютерної томографії з сумісністю для комп’ютерного омографа Canon Aquilion Lightning (TSX-0335A) або еквівалент НОВИЙ або ВЖИВАНИЙ
- ID: UA-2026-04-01-013090-a
- Дата створення : 01.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28796475
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БУКОВИНСЬКИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР" ЄДРПОУ: 43343870ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Одноколбовий ін'єктор для компютерної томографії з сумісністю для комп’ютерного омог...×-
Одноколбовий ін'єктор для компютерної томографії з сумісністю для комп’ютерного омографа Canon Aquilion Lightning (TSX-0335A) або еквівалент
- ID: UA-2026-03-13-012480-a
- Дата створення : 13.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28604876
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БУКОВИНСЬКИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР" ЄДРПОУ: 43343870ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (Цифр...×-
Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (Цифрова система мамографічна)
- ID: UA-2025-11-26-016963-a
- Дата створення : 26.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27286182
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БУКОВИНСЬКИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР" ЄДРПОУ: 43343870ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини- ID: UA-2024-10-02-009849-a
- Дата створення : 02.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22769333
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БУКОВИНСЬКИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР" ЄДРПОУ: 43343870ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини- ID: UA-2024-10-02-008859-a
- Дата створення : 02.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22768547
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БУКОВИНСЬКИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР" ЄДРПОУ: 43343870ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (Ульт...×-
Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (Ультразвуковий датчик )
- ID: UA-2024-04-02-008810-a
- Дата створення : 02.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21184020
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БУКОВИНСЬКИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР" ЄДРПОУ: 43343870ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини- ID: UA-2024-01-09-006358-a
- Дата створення : 09.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20338029
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БУКОВИНСЬКИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР" ЄДРПОУ: 43343870ДК 021:2015: 33112200-0 Ультразвукові установкиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини- ID: UA-2023-03-17-010897-a
- Дата створення : 17.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17273380
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БУКОВИНСЬКИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР" ЄДРПОУ: 43343870ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини- ID: UA-2023-02-24-010939-a
- Дата створення : 24.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17091938
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БУКОВИНСЬКИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР" ЄДРПОУ: 43343870ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниЗавершена -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (3311...×-
Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (33112200-0 – Ультразвукові установки) НК 024:2019: 40761 Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації
- ID: UA-2021-12-30-010896-c
- Дата створення : 30.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13525735
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БУКОВИНСЬКИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР" ЄДРПОУ: 43343870ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниЗавершена -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (3311...×-
Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (33111650-2- Мамографічні апарати) НК 024:2019: 37672 — Система мамографічна рентгенівська стаціонарна, цифрова
- ID: UA-2021-12-30-010653-c
- Дата створення : 30.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13525388
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БУКОВИНСЬКИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР" ЄДРПОУ: 43343870ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини- ID: UA-2020-08-03-002925-a
- Дата створення : 03.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5787467
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БУКОВИНСЬКИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР" ЄДРПОУ: 43343870ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (9022...×-
Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (9022 Апарат рентгенівський діагностичний стаціонарний)
- ID: UA-2020-07-17-002393-b
- Дата створення : 17.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5626147
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БУКОВИНСЬКИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР" ЄДРПОУ: 43343870ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниЗавершена -