• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Одноколбовий ін'єктор для компютерної томографії з сумісністю для комп’ютерного омографа Canon Aquilion Lightning (TSX-0335A) або еквівалент

Торги не відбулися

750 000.00 UAH з ПДВ
Номер: f1eef6e1bb2b40afbb5366e42496d3c9
Внутрішній номер закупівлі: 28604876
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-13-012480-a   
Замовник: ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БУКОВИНСЬКИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР"
Контактна особа: Олена Тарновецька +380443344770, +380443344770, +380372547650 ekonomonco@ukr.net https://onco.cv.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 750 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 13.03.2026 18:00 - 19.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 13.03.2026 18:00 - 22.03.2026 00:00
Аукціон: з 23.03.2026 14:02

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴750 000.00 Одноколбовий ін'єктор для компютерної томографії з сумісністю для комп’ютерного томографа Canon Aquilion Lightning (TSX-0335A) або еквівалент