-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Томографічне обладнання
Тендер Prozorro UA-2026-07-14-005027-a
Завершена
26 870 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
2b98127b468d4b37bb21edc1e3713bcb
Внутрішній номер закупівлі:
29807954
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-14-005027-a
Замовник:
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БУКОВИНСЬКИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43343870
-
Адреса:
58013, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, буд. 242
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Тарновецька +380443344770, +380443344770, +380372547650 ekonomonco@ukr.net https://onco.cv.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
26 870 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.07.2026 12:19 - 20.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.07.2026 12:19 - 23.07.2026 00:00
Аукціон:
з 23.07.2026 13:18
Період кваліфікації:
23.07.2026 00:00 - 28.07.2026 16:19
Період завантаження договору:
03.08.2026 00:00 - 13.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴26 870 000.00 Багатозрізовий спіральний комп’ютерний томограф для сканування всього тіла людини