-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Багатозрізовий спіральний комп’ютерний томограф для сканування всього тіла людини
Оголошено тендер
26 870 000.00
UAH
Номер:
0da88ea6b4f34d38ae5b0d17df60b2ed
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-14-004646-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БУКОВИНСЬКИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43343870
-
Адреса:
58013, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, буд. 242
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БУКОВИНСЬКИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43343870
-
Адреса:
58013, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, буд. 242
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
26 870 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Багатозрізовий спіральний комп’ютерний томограф для сканування всього тіла людини
Примітки:
Товар звільнений від оподаткування ПДВ відповідно до підпунктів 2 і 3 пункту 32 підрозділу 2 розділу XX “Перехідні положення” Податкового кодексу України», а саме товар внесений до Переліку лікарських засобів та медичних виробів, що ввозяться та постачаються на митну території України під час воєнного стану, затвердженого Постановою КМУ № 1447 від 27 грудня 2022р.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини
НК 024:2023:
37618 Система рентгенівської комп'ютерної томографії всього тіла
Дата опублікування:
14.07.2026 11:26
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти за ПМГ
Сума26 870 000.00 UAH