-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Одноколбовий інжектор для компютерної томографії
Тендер Prozorro UA-2026-05-21-011986-a
Завершена
1 132 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
c986df2795f74d13b98edaa5ba07e4cb
Внутрішній номер закупівлі:
29302853
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-21-011986-a
Замовник:
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БУКОВИНСЬКИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43343870
-
Адреса:
58013, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, буд. 242
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Тарновецька +380443344770, +380443344770, +380372547650 ekonomonco@ukr.net https://onco.cv.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 132 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.05.2026 16:23 - 26.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.05.2026 16:23 - 29.05.2026 00:00
Аукціон:
з 29.05.2026 14:05
Період кваліфікації:
29.05.2026 00:00 - 01.06.2026 14:17
Період завантаження договору:
07.06.2026 00:00 - 17.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 132 000.00 Одноколбовий інжектор для компютерної томографії сумісний з комп’ютерним томографом Canon Aquilion Lightning (TSX-0335A)