-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Одноколбовий інжектор для компютерної томографії сумісний з комп’ютерним томографом Canon Aquilion Lightning (TSX-0335A)
Оголошено тендер
1 132 000.00
UAH
Номер:
0e3f9921d3a64e38b469eab43fad1763
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-21-014033-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БУКОВИНСЬКИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43343870
-
Адреса:
58013, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, буд. 242
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БУКОВИНСЬКИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43343870
-
Адреса:
58013, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, буд. 242
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 132 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Одноколбовий інжектор для компютерної томографії сумісний з комп’ютерним томографом Canon Aquilion Lightning (TSX-0335A)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини
НК 024:2023:
57999 Система ін'єкції контрастної речовини для комп'ютерної томографії з живленням від мережі пересувна
Дата опублікування:
21.05.2026 16:01
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти за ПМГ
Сума1 132 000.00 UAH