• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Одноколбовий ін'єктор для компютерної томографії з сумісністю для комп’ютерного омографа Canon Aquilion Lightning (TSX-0335A) або еквівалент НОВИЙ або ВЖИВАНИЙ

Торги не відбулися

300 000.00 UAH з ПДВ
Номер: c2e9945b53024b88b1c8b9e387a586be
Внутрішній номер закупівлі: 28796475
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-01-013090-a   
Замовник: ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БУКОВИНСЬКИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР"
Контактна особа: Олена Тарновецька +380443344770, +380443344770, +380372547650 ekonomonco@ukr.net https://onco.cv.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 300 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 01.04.2026 17:43 - 06.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 01.04.2026 17:43 - 09.04.2026 00:00
Аукціон: з 09.04.2026 14:56

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴300 000.00 Одноколбовий ін'єктор для компютерної томографії з сумісністю для комп’ютерного томографа Canon Aquilion Lightning (TSX-0335A) або еквівалент НОВИЙ або ВЖИВАНИЙ