-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Одноколбовий ін'єктор для компютерної томографії з постійним блоком живлення та дистанційне управління Touch Screen або еквівалент з сумісністю для комп’ютерного томографі Canon Aquilion Lightning (TSX-0335A) НОВИЙ або ВЖИВАНИЙ
Оголошено тендер
300 000.00
UAH
Номер:
aa5a08ec125e43f5898929b422f21142
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-04-01-016669-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БУКОВИНСЬКИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43343870
-
Адреса:
58013, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, буд. 242
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БУКОВИНСЬКИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43343870
-
Адреса:
58013, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, буд. 242
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Одноколбовий ін'єктор для компютерної томографії з постійним блоком живлення та дистанційне управління Touch Screen або еквівалент з сумісністю для комп’ютерного томографі Canon Aquilion Lightning (TSX-0335A)
НОВИЙ або ВЖИВАНИЙ
Примітки:
Код за НК 031:2024 -Z11039013 — Ангіографічні інжектори
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини
НК 024:2023:
57999 Система ін'єкції контрастної речовини для комп'ютерної томографії з живленням від мережі пересувна
Дата опублікування:
01.04.2026 17:32
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти за ПМГ
Сума300 000.00 UAH