-
-
Відкриті торги
-
КЕП
"Бензин та дизельне паливо "- ID: UA-2020-01-15-000507-b
- Дата створення : 15.01.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4295172
КП "Житловик" ВРР" ЄДРПОУ: 32570366ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин автомобільний А-92, паливо дизельне- ID: UA-2019-11-08-000117-c
- Дата створення : 08.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3986152
КП "Житловик" ВРР" ЄДРПОУ: 32570366ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Бензин та дизельне паливо- ID: UA-2019-03-19-001932-c
- Дата створення : 19.03.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3269316
КП Житловик ЄДРПОУ: 32570366ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин автомобільний А-92 та паливо дизельне ДП-3-Євро5-ВО- ID: UA-2019-03-14-000085-b
- Дата створення : 14.03.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3113756
КП Житловик ЄДРПОУ: 32570366ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А-92 Energy та дизпаливо Energy- ID: UA-2019-03-14-000061-b
- Дата створення : 14.03.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3113692
КП Житловик ЄДРПОУ: 32570366ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Бензин А-92, дизельне паливо- ID: UA-2019-02-12-001475-b
- Дата створення : 12.02.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3065125
КП Житловик ЄДРПОУ: 32570366ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А-92 Євро 5-Е5; Паливо дизельне ДП-3 Євро5-ВО- ID: UA-2019-02-12-000586-c
- Дата створення : 12.02.19
- Внутрішній номер закупівлі: 2997242
КП Житловик ЄДРПОУ: 32570366ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
бензин- ID: UA-2019-01-02-000451-b
- Дата створення : 02.01.19
- Внутрішній номер закупівлі: 2987307
КП Житловик ЄДРПОУ: 32570366ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А-92 Energy, дизельне пальне Energy- ID: UA-2018-12-14-000272-b
- Дата створення : 14.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2731502
КП Житловик ЄДРПОУ: 32570366ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А-92 Energy, дизельне пальне Energy- ID: UA-2018-11-15-000805-a
- Дата створення : 15.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2581489
КП Житловик ЄДРПОУ: 32570366ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А-92 Energy, дизельне пальне Energy- ID: UA-2018-10-10-000140-a
- Дата створення : 10.10.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2452713
КП Житловик ЄДРПОУ: 32570366ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А-92 Energy, дизпаливо Energy- ID: UA-2018-08-13-001096-c
- Дата створення : 13.08.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2269055
КП Житловик ЄДРПОУ: 32570366ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А-92 Energy, дизпаливо Energy- ID: UA-2018-07-24-000107-a
- Дата створення : 24.07.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2205289
КП Житловик ЄДРПОУ: 32570366ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Бензин та дизельне паливо- ID: UA-2018-01-17-002145-c
- Дата створення : 17.01.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1699509
КП Житловик ЄДРПОУ: 32570366ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
паливо-мастильні матерали- ID: UA-2017-11-27-000551-c
- Дата створення : 27.11.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1368846
КП Житловик ЄДРПОУ: 32570366ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -